Anasayfa / Hirvatistan Uçak Bileti / Dubrovnik Uçak Bileti
Dubrovnik Uçak Bileti
Dubrovnik Uçak Bileti

Dubrovnik Uçak Bileti

Dubrovnik uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Dubrovnik uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Son dönemlerde Türkiye’de de oldukça popüler hale gelmeye başlayan Dubrovnik, farklı bir Avrupa gezisi yapmak isteyen kişiler için alternatif durumda. Tatil yapmak ve aynı zamanda deniz keyfi yaşamak isteyen kişilerin tercih ettiği Dubrovnik, Hırvatistan’da. Akdeniz iklimi olması sayesinde Türkiye’den giden kişilerin zorlanmadığı ve kolay bir şekilde iklime uyum sağlayabileceği şehir, bu bakımdan da ziyaretleri kolaylaştırıyor.

Dubrovnik’te Ulaşım

Şehir merkezine 15 kilometrelik uzaklıkta bulunan havalimanı ile ulaşımın sağlandığı şehirde, havalimanı sonrasında farklı alternatifler var. Kişilerin özellikle en çok tercih ettiği ulaşım araçlarından olan taksiler, terminal önünden kalkıyor ve şehrin istediğiniz noktasına erişimde turistlere yardımcı oluyor. Kişiler havalimanı ile anlaşmalı taksileri tercih etmesi halinde daha uygun fiyatlarla ulaşım sağlayabilir. Daha ekonomik bir ulaşım seçeneği isteyenler ise otobüsleri değerlendirmeli.

Şehir merkezine gitme noktasında yeterli olacak otobüslerle yolculuk süresi uzasa da ekonomik bir şekilde ulaşım sağlanabilir. Farklı otobüslerle hizmet sunulan şehirde kişiler gidecekleri yere göre uygun otobüsü seçmeli. Bunun için bölgede yer alan rehberler, kişilere gerekli bilgileri sağlıyor. Şehirde özellikle araç kiralama hizmetleri gelişmiş durumda. Ekonomik ve kişiye özgü seçenekler sunan araç kiralama, kişilerin şehirde daha kolay bir şekilde gezmesini sağlıyor. Üstelik uluslararası alanda hizmet veren pek çok farklı araç kiralama firması yine Hırvatistan’da hizmet verdiği için kişiler anlaşmalı firmaları tercih ederek araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilir.  Şehirde tren ve metro gibi alternatiflerine olmaması ise ulaşımdaki en büyük eksiklikler olarak dikkat çekiyor.

Uçak Bileti