Anasayfa / Hava Yolları / Lufthansa Uçak Bileti
Lufthansa uçak bileti
Lufthansa uçak bileti

Lufthansa Uçak Bileti

Lufthansa uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Lufthansa uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Şirket Almanya’nın gözde şirketlerinden bir tanesidir. Havayolu şirketinin Avrupa’nın en büyük havayolu şirketi olduğu belirtiliyor. Şirketin özel şirket olduğu biliniyor. Lufthansa, Almanya’nın en önemlisi olup, dünyanın altıncı büyük havayolu firmalarından bir tanesi olup, kendi bünyesinde yaklaşık 100 ülkede 200 çeşit uçuş noktasına ve diğer ortak havayolları ile dünyada yaklaşık 410 uçuş noktasına hizmet gerçekleştirmektedir.Uçak şirketi bünyesinde birçok kampanya düzenleyerek müşteri değerini göz önünde bulundurarak,çok tercih edilen firmalar arasında yerini alıyor. Almanya’da gözde şirket olan Lufthansa,verdiği hizmetler neticesinde uçuş noktalarını çoğaltmayı hedefliyor. Filosunu geliştirerek Almanya’nın gözde şirketi olmaya devam etmeye çalışıyor.

Lufthansa Check-In İşlemleri

Havayolu şirketi Lufthansa check-ın işlemleri üzerinden yolcuların alınan uçuşa 1 saat kala mobil veya online check-ın işlemleri ile biletlerini değiştirebilir. Yolculara onlıne check-ın işlemleri sağlanmaktadır.

Lufthansa Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Lufthansa Şirketi, yolcu başına 23 kg ağırlığında 1 adet bagaj hakkı yolculara tanınmaktadır. El bagajı ise el çantasının yanı sıra, 55x40x23 cm ölçülerinde ve en fazla 8kg ağırlığında tek parça olarak taşınma hakkı veriliyor.

Lufthansa Koltuk Seçimi

Şirket koltuk seçimlerini check-ın işlemleri sayesinde yapılabileceğini ve yolcuların istedikleri anda check-ın işlemleri sayesinde koltuk seçimlerini değiştirebiliyorlar.

Lufthansa Diz Mesafesi

Şirket bünyesinde Business class yolcuları için koltuk mesafelerini altı koltuk olmakla birlikte 2-2-2 şeklinde dizayn edilmiş görülüyor. Diz mesafesinin 36 inç (96.5 cm) mesafe yolculara sunuluyor.

Lufthansa Yiyecek, İçecek ve İkram

Şirket bünyesinde kaliteli ürünler bulundurarak yolcuların beğenisini kazanmıştır. Taze meyve ve sebze kullanarak yolculara lezzetli ikramlar sunan firma,yiyecekler ve içecekler  için ücret istememekte. Fakat ek yiyecek ve içecekler için farklı ücretler talep ediliyor.

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Donavia Uçak Bileti

Donavia Uçak Bileti

Donavia uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Donavia uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Donavia Havayolu şirketi …