Lufthansa

Şirket Almanya'nın gözde şirketlerinden bir tanesidir. Havayolu şirketinin Avrupa'nın en büyük havayolu şirketi olduğu belirtiliyor. Şirketin özel şirket olduğu biliniyor. Lufthansa, Almanya'nın en önemlisi olup, dünyanın altıncı büyük havayolu firmalarından bir tanesi olup, kendi bünyesinde yaklaşık 100 ülkede 200 çeşit uçuş noktasına ve diğer ortak havayolları ile dünyada yaklaşık 410 uçuş noktasına hizmet gerçekleştirmektedir.Uçak şirketi bünyesinde birçok kampanya düzenleyerek müşteri değerini göz önünde bulundurarak,çok tercih edilen firmalar arasında yerini alıyor. Almanya'da gözde şirket olan Lufthansa,verdiği hizmetler neticesinde uçuş noktalarını çoğaltmayı hedefliyor. Filosunu geliştirerek Almanya'nın gözde şirketi olmaya devam etmeye çalışıyor.

LUFTHANSA -OTTFLY CHECK-IN İŞLEMLERİ

Havayolu şirketi Lufthansa check-ın işlemleri üzerinden yolcuların alınan uçuşa 1 saat kala mobil veya online check-ın işlemleri ile biletlerini değiştirebilir. Yolculara onlıne check-ın işlemleri sağlanmaktadır.

BAGAJ HAKKI ve ÜCRETLENDİRME

Lufthansa Şirketi, yolcu başına 23 kg ağırlığında 1 adet bagaj hakkı yolculara tanınmaktadır. El bagajı ise el çantasının yanı sıra, 55x40x23 cm ölçülerinde ve en fazla 8kg ağırlığında tek parça olarak taşınma hakkı veriliyor.

LUFTHANSA - OTTFLY KOLTUK SEÇİMİ

Şirket koltuk seçimlerini check-ın işlemleri sayesinde yapılabileceğini ve yolcuların istedikleri anda check-ın işlemleri sayesinde koltuk seçimlerini değiştirebiliyorlar.

LUFTHANSA OTTFLY DİZ MESAFESi

Şirket bünyesinde Business class yolcuları için koltuk mesafelerini altı koltuk olmakla birlikte 2-2-2 şeklinde dizayn edilmiş görülüyor. Diz mesafesinin 36 inç (96.5 cm) mesafe yolculara sunuluyor.

LUFTHANSA OTTFLY YİYECEK,İÇECEK ve İKRAM

Şirket bünyesinde kaliteli ürünler bulundurarak yolcuların beğenisini kazanmıştır. Taze meyve ve sebze kullanarak yolculara lezzetli ikramlar sunan firma,yiyecekler ve içecekler  için ücret istememekte. Fakat ek yiyecek ve içecekler için farklı ücretler talep ediliyor.