Anasayfa / Hava Yolları / airBaltic Uçak Bileti
airBaltic Uçak Bileti
airBaltic Uçak Bileti

airBaltic Uçak Bileti

Air Baltic uçak bileti sayfamızdan, en ucuz airBaltic uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu şirketi, Letonya’nın taşımacılık şirketi olarak biliniyor. Air Baltic, Riga Uluslararası Havaalanı, Vilnius ve Tallinn’deki merkezlerinden hizmet gerçekleştiriyor olup, yolcuların çok tercih ettiği uygun fiyatlı bir şirkettir. Şirket, Avrupa, Orta Doğu ve Asya’daki 60 destinasyona uçuş gerçekleştirip, hizmet vermektedir. Bu hizmetlerin yanı sıra British Airways, Etihad Havayolları gibi yerler ile 20 farklı havayolu şirketlerinin olduğu ortak bir uçuş anlaşması olduğu biliniyor. Şirketin, 24 uçaktan oluşan filosunda, Business ve Ekonomi Sınıfı kabinleri içeren Boeing ve Bombardier gibi uçakları bulunmakta. Şirket verdiği hizmet neticesinde bir çok alanda Uluslararası platformda ödül kazanmayı başaran bir şirket olmaktadır.

airBaltic Check-In İşlemleri

Şirket check-ın  hizmeti veriyor olup, biniş kartınız ve koltuk seçimlerinizi check-ın işlemleri esnasında yapmanızı öneriyor.

airBaltic Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Havayolu şirketi Baltic yolcularına 1 adet 20 kg ağırlığın da 100x50x 80 cm ölçülerinde bagaj hakkı sunuyor. Ek bagaj hakkı isteyen yolcular ek ücret ödeyerek bagaj haklarını yükseltebiliyorlar.

airBaltic Koltuk Seçimi

Şirketin check-ın işlemleri üzerinden koltuk seçimi yapabiliyorsunuz. Ancak şirket her yolcusuna koltuk seçimi yapmalarının karşılığın da 1.99 auro ücret talep ettiği belirtiliyor.

airBaltic Diz Mesafesi

Uçaklarda diz mesafesinin genişliği yolcu sınıflarına göre değişiyor olup, diz mesafesi en geniş olan noktaların çıkış kapıları yanında ki koltukların olduğu belirtiliyor.

airBaltic Yiyecek, İçecek ve İkram

Şirket uçuşlarda sunduğu ikram menüsü ile çok sevilen uçak için hizmeti gerçekleştirerek yolcuların beğenisini kazanan bir şirket oluyor. Şirket yolcuların ellerine liste vererek kendi yiyeceklerini kendilerinin oluşturmasını istiyor. Bu kapsamda yolcuların hoşuna giden durum şirketin verdiği hizmetin beğenilmesine sebebiyet veriyor.

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Donavia Uçak Bileti

Donavia Uçak Bileti

Donavia uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Donavia uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Donavia Havayolu şirketi …