Anasayfa / Hava Yolları / Corendon Airlines Uçak Bileti
Corendon Airlines Uçak Bileti
Corendon Airlines Uçak Bileti

Corendon Airlines Uçak Bileti

Corendon Airlines uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Corendon Airlines uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bünyesinin kuruluşundan sonra 13. yılını kutlayan şirket Corendon Airlines, 3. havayolunu kurarak 2017 yılına istediği başarıyı yakalayarak girmiş oldu. Bilindiği üzere Hollanda tesciliyle kurduğu Corendon Dutch Airlines’tan sonra Avrupa’da yeni bir havayolu şirketi daha oluşturduğu biliniyor.

Şirketin ilk fabrika çıkışlı uçağı yeni Boeing 737-800NG’yi filosuna katan Corendon Airlines, 13’üncü yılına hızlı bir başlangıç yapacağını kendine hedef belirlemişti. Bunun üzerinde şirket hedefine ulaştı. 2011 yılında Hollanda tesciliyle kurduğu Corendon Dutch Airlines’dan sonra Corendon, yeni bir havayolu şirketi daha kurarak gündeme geldi. Bununla birlikte Corendon Airlines Europe adıyla Malta’da kurulan yeni şirketin ilk uçuş hizmetini 26 Mayıs 2017 Cuma günü Napoli’ye sefer gerçekleştirerek, hizmet verdi.

Corendon Airlines Check-In İşlemleri

Şirket, yolcularına online check-ın işlemleri sunmakta. Bu hizmetler doğrultusunda check-ın işlemlerinin uçuşa 24 saat kala yapılmasının gerekliliği söyleniyor.

Corendon Airlines Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Havayolu şirketi, yolcularına 55x35x25 ölçülerinde 7 ve 10 kg arası bagaj hakkı sunmakta. Yolcu sınıflarına göre bagaj hakkı değişkenlik göstermekte. Business sınıfı yolcuların bagaj hakları daha fazla olmakta.

Corendon Airlines Koltuk Seçimi

Yolcular uçuş gerçekleştirecekleri uçaklarda koltuklarını arzu ettikleri gibi seçmeleri için check-ın işlemlerinden faydalanmaları gerektiği belirtiliyor.

Corendon Airlines Diz Mesafesi

Şirketin koltuk ve diz mesafelerinin 32 inç olduğu yani 81.2 cm olduğu belirtiliyor.

Corendon Airlines Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu şirketi Corendon Aırlınes, yolcularına sıcak ve soğuk içecek ikramlarında bulunup, lezzetli yiyeceklerde sunmaktadır. Özel istek üzerine farklı yiyecek isteyen müşterilerin önceden şirketi haberdar etmeleri ve siparişlerini vermeleri gerekmektedir.

 

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Donavia Uçak Bileti

Donavia Uçak Bileti

Donavia uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Donavia uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Donavia Havayolu şirketi …