Anasayfa / Hava Yolları / Germanwings Uçak Bileti
Germanwings Uçak Bileti
Germanwings Uçak Bileti

Germanwings Uçak Bileti

Germanwings uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Germanwings uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Germanwings havayolu şirketi 1997 yılında kuruldu. Şirketin daha önce merkezi Köln, Almanya’da bulunmaktaydı. Şirket daha sonra ana şirketi Lufthansa’nın sahip olduğu düşük maliyetli bir havayolu şirketi olarak hizmet veremeye devam etti. Havayolu şirketi, 2016’da kardeş şirketi olan Eurowings ile birleşerek bünyesini geliştirmeyi ön gördü.  Germanwings uçuşları, Avrupa’da 60’tan fazla uçağı olan 80’den fazla destinasyona ulaşarak hizmetlerinin gerçekleştirdi. Ayrıca Hamburg havalimanı, Berlin Tegel Havaalanı ve D sseldorf Havaalanı gibi Alman havalimanlarında da çeşitli çalışma merkezleri oluşturulmuştu.Şirket bünyesinde bir uçak kazası gerçekleştirmiş olup güven sarssa da bünyesini geliştirmek için ortaklarla iyi çalışmalar yapmak için iyi bir hizmet vermektedir.

Germanwings Check-In İşlemleri

Şirket check-ın işlemleri sunuyor olup, yolcuların onlıne check-ın işlemlerini yapmaları gerekliliği vurgulanıyor. Koltuk seçimlerinin check-ın işlemleri üzerinden yapılmasının yanı sıra biniş kartı işlemlerinin de check-ın işlemleri üzerinden yapılmasına olanak veriliyor.

Germanwings Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Yolcuların 8 kg ağırlığında 55x 40 x 20 ölçülerinde bir adet ücretsiz bagaj hakları bulunmakta. Ek bagajlar için ücret ödenmesi gerekmekte.

Germanwings Koltuk Seçimi

Şirket bünyesinde uçuş gerçekleştirilecek olan yolcuların koltuk seçimlerinin check-ın işlemleri üzerinden yapmaları gerekmektedir.

Germanwings Diz Mesafesi

Şirketin, diz mesafelerinin 81.2 inç genişliğinde olduğu belirtiliyor.

Germanwings Yiyecek, İçecek ve İkram

Firma ile gerçekleştirilen uçuşların menülerinin özenle hazırlandığı belirtiliyor. Menülerin yiyecek içecek ve ara öğünlerden oluştuğu biliniyor. Özel istek üzerine yemek sipariş vermek isteyen yolcuların önceden şirkete haber vermeleri gerekmektedir. Bu özel siparişlerin ücretlerinin olduğu da bilinmekte.

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Donavia Uçak Bileti

Donavia Uçak Bileti

Donavia uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Donavia uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Donavia Havayolu şirketi …