Anasayfa / Hava Yolları / Air Moldova Uçak Bileti
Air Moldova uçak bileti
Air Moldova uçak bileti

Air Moldova Uçak Bileti

Air Moldova uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Air Moldova uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bir hava yolu şirketi olan Air Moldova,merkezi Moldova’dır.Şirket 12 Ocak 1993’te kurulmuş olup devletini kalkındırmayı hedefleyen,devletinin bünyesinde bulunan ve Moldova Cumhuriyet’inin en önemli hava yolu şirketidir.Hava yolu şirketi, ekonomik hava yolu şirketleri arasında bulunup ülkeler arası uçuş ağı da oldukça geniş. Şirket olarak güvenli ve istikrarlı bir hizmet vermekte. Air Moldova IOSA adlı sertifikayı  alarak bünyesine büyük bir katkı sağlamıştır.

Bir çok ülke ve şehre ulaşım sağlayan Air Moldova’nın dönemsel uçuşları da bulunuyor.Bu dönemsel şehir uçuşlarına bakacak olursak, Moskova, Paris, Roma, Venedik, Antalya, Viyana, St. Petersburg gibi şehirlere gerçekleşiyor. Filosunu genişletmek için verdiği hizmetle gelişmeyi amaçlayan şirket ticaret olanağı ile büyük önem taşıyor.Gitmiş olduğu ülkelerdeki şehirler şu şekildedir;Antes,Turin,Dublin,Frankfurt,İstanbul,Surgut,Milan,Antalya,Bologna,Paris,Rome,Venice,Verona Kiev,Moscov,Vieanna,Bucharest,St Petersburg,Nizhnevartovsk gibi şehirlerdir.30 bölgeye giden firma çokça tercih edilmekte.Kargo taşımacılığı da yapan firma,dünyanın hemen her yerine kargo taşıyabilmekte.

Air Moldova Check-In İşlemleri

Onlıne check-ın işlemlerini hizmete sunan şirket,gerekli kayıt belgeleri sınır karakolu veya hava limanı güvenliğine biniş kartının imzalatılması da belirtilmekte. Onlıne check-ın işlemleri ücretsiz olup,Wep check-ın hizmeti sunan firma,uçuştan 24 saat önce ve kalkıştan 2 saat önce kayıt almaktadır. Bagaj kontrol edildikten sonra yolcu bulunduğu yerden ayrılmadan en az 50 dakika önce, Air Moldova yolcularını kaydettiren herhangi bir check-in kontuarına kayıt yaptırılması gerekir.

Air Moldova Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Yolcularına ücretsiz bagaj hakkın tanıyan firma,bazı şartları da belirtmiştir.Business class yolcuları için İstanbul seferi gerçekleştirecek olan uçak bagajın da 23 kg, 158 cm bagaj hakkın bulunmakta.Ekonomi yolcuları için de 23 kg 158 cm bagaj hakkın bulunmakta.2 yaşından büyük çocuklar için bagaj ücretleri olmakta 2 yaş altı içinse bagaj ücreti alınmamakta.Maksimum 1 bagaj hakkın daha tanınmakta.Oda 1,58 cm 23 kg alanıdır.2 yaşından küçük çocuklar içinde 10 kiloyu aşmayan bagaj ve bir bebek arabası taşıma fırsatı vermekte.Şirket el bagajı hakkı da sunmakta.El bagajının yanında, bazı durumlarda yolcu bir takım eşyaları da taşımaktadır:

2 yaşına kadar bebekler hariç tüm yolcular:

1 palto, sargı veya battaniye;

1 şemsiye veya baston;

Kadınlar / erkekler için 1 çanta;

1 video kamera / kamera veya dürbün;

makul miktarda okuma materyali gibi eşyalar bulundurabilmektedir.

Air Moldova Koltuk Seçimi

Firma koltuk seçimini bilet alırken yapılmasını söylemekte.Bu adımı yaptıktan sonra yolculara istedikleri koltuk seçimini yaptırmakta.Bu işlemleri gerçekleştirmeyen yolculara herhangi bir standart koltuk verilmekte.Standart koltuk dışında farklı bir koltuk isteyen yolcular için farklı ücret uygulanmakta.

Air Moldova Diz Mesafesi

Her yolcu uçağın da olduğu gibi yolcular geniş koltuklarda yolculuk yapmayı istemekte.Özellikle diz mesafesi önemli bir olgu olmakta.Diz mesafesi Air Moldova şirketi için de önem arz arz etmekte.Çıkış kapılarının yakınlarındaki koltuklar geniş olup diz mesafesi geniştir.

Air Moldova Yiyecek,İçecek ve İkram

Firma her sınıf yolcu için yiyecek,içecek ikramlarını ücretsiz bulundurmakta.Dönemsel yiyecekleri de bünyesinde bulunduran yolcu firması,ücretsiz olan ikramlar dışında yiyecekleri için ise ayrı ücret ödemekte.

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Donavia Uçak Bileti

Donavia Uçak Bileti

Donavia uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Donavia uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Donavia Havayolu şirketi …