Anasayfa / Hava Yolları / Jetairfly Uçak Bileti
Jetairfly Uçak Bileti
Jetairfly Uçak Bileti

Jetairfly Uçak Bileti

Jetairfly uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Jetairfly uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Jetairfly Hakkında

Şirket UI seyahat firmasına bağlı bir havayolu şirketidir. Jetairfly, 2004 yılında 5 adet uçak filosu ile hizmet vermeye başlamıştır. Merkezi Belçika’ya bağlı olan firmanın Belçika’nın ikinci büyük firması olarak biliniyor. Şirketin şimdiden 22 filoluk bir kadroya sahip ve araç sayısı artış gösteriyor. Şirket bu denli gelişme göstermesi ile bünyesini genişletiyor. Şirket 16 dan fazla bölgeye seferler düzenlemektedir. Belçika’da önemli bir yere sahip olan firma, yaptığı anlaşmalar ile birlikte her geçen gün biraz daha büyüyor ve personel sayısını da günden güne artış göstermekte.

Jetairfly Check-In İşlemleri

Yolcuların sıra beklemek ya da küçük de olsa vakit kaybetmemeleri için havayolu şirketinin sunduğu check-in  hizmetlerinden yararlanmaları gerekmekte. İşlemlerini firmaya ait web sitesi üzerinden online olarak yapılmakta. Online işlemler sonrasında ihtiyacınız olan biniş kartının çıktısını da yanınızda bulundurmanız gerektiği vurgulanıyor.

Jetairfly Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Kısa mesafe uçuşlarında 15 kg ücretsiz 1adet bagaj hakkı tanınıyor olup, el bagajı için 6 kg bir adet bagaj hakkı tanınıyor. Fazla bagajı olan yolcuların şirketi arayıp önceden bilgilendirmeleri ve ona göre bir çözüm yolu oluşturmaları gerekiyor.

Jetairfly Koltuk Seçimi

Yolcuların check-ın hizmetlerinden faydalanarak koltuk seçimlerini yapmalarına olanak sağlanıyor. Bunun yanı sıra çocuk sahibi olan anneler ve hamile kadınlar için farklı bir prosedür mevcut ve tercih edilebilecek koltukların sınırlı olduğundan bahsediliyor olup şirketin wep sitesinden gerekli bilgilerin okunması belirtiliyor.

Jetairfly Diz Mesafesi

Şirketin diz mesafesi genişliğinin orta seviyede olduğu kullanıcılardan gelen yorumlar ile belirtiliyor.

Jetairfly Yiyecek, İçecek ve İkram

Şirketin bünyesinden bilet alırken menü seçiminde bulunmanıza olanak sağlıyor. Yemek ve içeceklerin ücretsiz olduğu belirtiliyor.

 

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Donavia Uçak Bileti

Donavia Uçak Bileti

Donavia uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Donavia uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Donavia Havayolu şirketi …