Anasayfa / Hava Yolları / Syphax Airlines Uçak Bileti
Syphax Airlines Uçak Bileti
Syphax Airlines Uçak Bileti

Syphax Airlines Uçak Bileti

Syphax Airlines uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Syphax Airlines uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Syphax Airlines Hakkında

Havayolu ulaşım şirketi ülkenin başkenti Tunus şehrinin yaklaşık 270 kilometre güneydoğusunda Akdeniz Gabes Körfezi’nin kuzey kıyısında bulunuyor. Syphax  havalimanı büyük bir liman kentidir ve şehrin önemli şirketlerden birisidir. Tunus’un İkinci büyük şehri olan Sfax, ülkenin büyüyen ticaret şirketi olarak ülkeye katkısının büyük olduğu belirtiliyor. Ülkede önem arz eden şirketin sanayi ve ticaret kapsamında yaptığı katkılar neticesinde ülkede önem arz ediyor. Geçtiğimiz günlerde Syphax Aırlınes şirketinin İstanbul’da Sabiha Gökçen Havalimanına seferler gerçekleştirdiği gündeme geldi. Sabiha Gökçen havalimanına ilk seferini gece saat  01:30 sularında gerçekleştirdi. Şirket tarifeli uçuşlar ile İstanbul’a Tunus’un Sfax şehrinden uçuşlarını haftada 2 kez yapacağını da belirtiliyor. Şirketin Paris, Marsilya gibi şehirlere de uçtuğu biliniyor. Firma bünyesinde katkılarını genişleterek uçuş seferlerini arttırmayı planlıyor. Bu sayede gelişme hedefine ulaşmak için uğraştığı gözlemleniyor.

Syphax Airlines Check-In İşlemleri

Şirket, check-ın işlemlerinin kalkıştan 4 saat öncesine kadar yapıldığını belirterek yolcuların 24 içersinde check-ın işlemlerini tamamlamaları gerektiğini belirtiyor. Yolcular, koltuk seçimi veya seçilen koltuğun değiştirme işlemini check-ın işlemleri üzerinden gerçekleştirebiliyor.

Syphax Airlines Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Bagaj hakkı tanınan yolcuların 32 kg geçmeyen hakları olduğu biliniyor. Ek bagajlar için ise ek ücret talep ediliyor.

Syphax Airlines Koltuk Seçimi

Şirket koltuk seçimlerinin check-ın işlemleri üzerinden yapılması gerekliliğini vurguluyor.

Syphax Airlines Diz Mesafesi

Havayolu şirketi diz mesafesinin fazla olduğu koltukların çıkış kapılarına yakın olduğunu belirterek,koltuk seçimi için erken davranılması gerekliliğini vurguluyor.

Syphax Airlines Yiyecek, İçecek ve İkram

Şirket yolculuk esnasında bünyesinden ikram ettiği yiyecekler için ücret talep etmediği biliniyor. Özel istek üzerine yemek siparişi isteyen müşteriler için ek ücret isteniyor olup yolcuların siparişlerini önceden şirkete bildirmeleri gerekiyor.

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Donavia Uçak Bileti

Donavia Uçak Bileti

Donavia uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Donavia uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Donavia Havayolu şirketi …