Anasayfa / Hava Yolları / Mahan Airlines Uçak Bileti
Mahan Airlines Uçak Bileti
Mahan Airlines Uçak Bileti

Mahan Airlines Uçak Bileti

Mahan Airlines uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Mahan Airlines uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu şirketi, altyapılarından ve ülkeler arası taşımacılıkta hizmet veren bir şirkettir. Şirket bünyesinde tecrübeli uzmanlar ve seçkinlerin dayanağı olmuş bir şirket olarak adından söz ettirmiştir. Yolcu uçağı 1371 yılında ilk özel havayolları olarak hizmet vermiştir. Şirketin faaliyetleri milli alanda Tahran-Kerman-Tahran uçuşlarıyla başlıyor olup o zamanın tüm kaynaklar ve imkanlarıyla bu şirketin gelişmesi,emniyeti ve rahatlığı için 2 adet airbus 30084 tipi uçağı kendi filosuna ekleyip, gelişmesi yönünde adımlar atmıştır. Mahan şirketi, daha sonraki yıllarda da bir kaç adet Airbus 300,600,310,320,340,ve Boing 300,400,474 en son model uçakları Avrupa ve uzak yolu uçuşlara da satın alarak Ülke içi yakın mesafelere 16 adet BAe-146-300 tipi uçakları kendi filosuna eklenip hizmetlerin de gelişim göstererek iyi bir gelişim sürecine adım atmıştır.

Mahan Airlines Check-In İşlemleri

Şirket bünyesinde check-ın işlemleri ile yolcularına hizmet veriyor olup kalkıştan son 30 dakika içerisinde bile check-ın işlemleri yapabildiklerinin vurguluyor.

Mahan Airlines Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Yolcuların 158 cm ölçülerinde ücretsiz ve 32 kiloyu aşmayan bagaj haklarının olduğu şirket tarafından belirtiliyor.

Mahan Airlines Koltuk Seçimi

Şirket check-ın işlemleri üzerinden koltuk seçimlerin de bulundukları belirtiliyor.

Mahan Airlines Diz Mesafesi

Şirketin koltuk mesafeleri ve diz mesafelerinin geniş olduğu söyleniyor. İyi ve konforlu yolculuklar sunmayı hedefleyen şirket sınıf uçuşlarına göre de koltuk mesafelerini ve rahatlığını arttırmaktadır.

Mahan Airlines Yiyecek, İçecek ve İkram

Şirket Orta Doğunun en gelişmiş ikram tesisini hizmetini yolcularına sunuyor olup, birçok menüyü bünyesinde bulundurarak yolcularının memnuniyetini sağlamayı hedefliyor.

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Donavia Uçak Bileti

Donavia Uçak Bileti

Donavia uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Donavia uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Donavia Havayolu şirketi …