Anasayfa / Hava Yolları / Malaysia Airlines Uçak Bileti
Malaysia Airlines Uçak Bileti
Malaysia Airlines Uçak Bileti

Malaysia Airlines Uçak Bileti

Malaysia Airlines uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Malaysia Airlines uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu şirketi Malezya ülkesinin bayrak taşıyıcısı olarak biliniyor. Malaysia Airlines, yaklaşık 60 noktaya durmaksızın hizmet vermekte. Birçok yere uçuş gerçekleştirerek hizmet ağını genişletmeyi hedeflenmektedir. Bunlar yerler içerisinde Malezya’nın yanı sıra Asya, Avustralya, Avrupa, Orta Doğu ve Yeni Zelanda’daki uluslararası destinasyonlar yer alıyor. Şirketin filosunun üç kabinli (First Class, Business Class ve Economy Class) ve iki kabinli (Business Class ve Economy Class) konfigürasyonlara sahip uçaklara sahip olduğu biliniyor. Ayrıca Malezya Havayolları, Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı ve Kota Kinabalu Uluslararası Havalimanı ve Kuching Uluslararası Havalimanı’nda bir ikincil merkezde iki ana merkeze sahip olmakta. Havayolu, dünyadaki ittifakın bir parçası ve aynı zamanda yaklaşık 30 diğer taşıyıcıyla kod anlaşmalarına da sahip bir şirkettir.

Malaysia Airlines Check-In İşlemleri

Havayolu şirketi check-ın hizmeti sunarken yolcuların check-ın işlemleri öncesi 48 saat ve uçuşa 90 dakika kala tüm check-ın işlemlerini yaptırmaları gerektiğini belirtiyor.

Malaysia Airlines Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Şirket yolcularına First Class sınıfı için 50 kg ağırlığında 2 adet ücretsiz bagaj hakkı fırsatı sunuyor. Business sınıfı için ise 2 adet 40 kg ağırlığında bagaj hakkı tanıyor.

Malaysia Airlines Koltuk Seçimi

Yolcular check-ın işlemleri ile diledikleri koltuk seçimini yapabiliyorlar.

Malaysia Airlines Diz Mesafesi

Şirket 32 inçlik diz mesafesi sunuyor olup yolcu sınıflarına göre diz mesafesi rahatlığı ve genişliğinin farklılık gösterdiğini görebiliyoruz.

Malaysia Airlines Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu şirketi yolcuları için  dini, tıbbi veya diyet gereksinimleri nedeniyle özel talepler, kalkıştan 24 saat öncesine kadar sipariş edebilmeleri için imkan tanımakta. Ayrıca First ve Business Class’ta uçanlar için, daha kişiselleştirilmiş bir yemek deneyimi için 25 güzel hazırlanmış yemekle kendi Chef-on-Call menüsü olduğunu belirtmekte.

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Donavia Uçak Bileti

Donavia Uçak Bileti

Donavia uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Donavia uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Donavia Havayolu şirketi …