Anasayfa / Hava Yolları / Kuwait Airways Uçak Bileti
Kuwait Airways Uçak Bileti
Kuwait Airways Uçak Bileti

Kuwait Airways Uçak Bileti

Kuwait Airways uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Kuwait Airways uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kuveyt Havayolu şirketi, Kuveyt’in ulusal havayolundan birisi olmaktadır. Kuveyt şirketi,Orta Doğu’dan, Hindistan, Avrupa, Güneydoğu Asya ve Kuzey Amerika’ya, ana merkezleri olan Kuveyt Uluslararası Havalimanı’ndan tarifeli uçuşlar düzenleyerek hizmet vermektedir. Kuruluş yılı olarak 1954 Mart ayında kurulan şirket verdiği hizmet sebebiyle önemli bir şirket olarak benimsenmiştir.Kuveyt havayolu ulaşım firması, başlangıçta kısıtlı olan uçuş ağıyla Abadan, Beyrut, Şam ve Kudüs’e uçuşlar gerçekleştirmiştir. İlerleyen yıllarda ise  sektörde yeni olmanın verdiği tecrübesizlikle ekonomik sıkıntıyla karşı karşıya kalan havayolu, %50 hissesini Kuveyt Devleti’ne bırakmıştır. Şirket,1962 yılında kiraladığı dünyanın ilk jet-motorlu uçakları Comet 4-C ile jet kapsamına dahil olmuştur. Sonraki  yıllar ise ulusal havayolu uçuş ağını hızlıca genişletmiş ve Londra’ya haftada üç tarifeli sefer düzenlemiştir. Hızlı değişen havacılık ihtiyaçlarına ayak uyum sağlamak için 1968 yılında 3 adet Boeing 707 filosuna eklemiştir. 10 yıl sonra Kuveyt Havayolları 8 uçağının hepsi Boeing 707 olan filoyu bünyesine katmıştır.

Kuwait Airways Check-In İşlemleri

Firma onlıne check-ın işlemleri ile hizmet vermektedir. 24 saat öncesinden koltuk seçiminizi değiştirebilir ve diğer işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Kuwait Airways Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Firma, yolcuların tablet, cep telefonu veya bilgisayarlarından kolaylıkla sisteme giriş yaptıktan sonra online check-in işlemlerinizi oluşturacaklarını bildiriyor. Yolcuların, el bagajı dışında başka eşyaları yoksa online check-in işlemlerini tamamladıktan sonra biniş kartlarının çıktısını alarak, kolaylıkla işlemlerini tamamlayabilirler.

Kuwait Airways Koltuk Seçimi

Yolcular check-ın işlemleri üzerinden koltuk seçimlerini kolaylıkla yapabiliyorlar.

Kuwait Airways Diz Mesafesi

Diz mesafesi rahat geniş olan koltuklar Ekonomi ve Business Class yolcuların olacağı koltuklar olsa da, geniş koltuk seçimi için ek ücret ödeyebiliyorsunuz.

Kuwait Airways Yiyecek, İçecek ve İkram

Şirket birçok çeşit ikram bünyesinde bulundurmakta. Yolculuk sırasında alkollü ve alkolsüz içeceklerin yanı sıra lezzetli yiyeceklerde bulunduruluyor.

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Donavia Uçak Bileti

Donavia Uçak Bileti

Donavia uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Donavia uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Donavia Havayolu şirketi …