Anasayfa / Hava Yolları / Jazeera Airways Uçak Bileti
Jazeera Airways Uçak Bileti
Jazeera Airways Uçak Bileti

Jazeera Airways Uçak Bileti

Jazeera Airways uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Jazeera Airways uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu şirketi 2004 yılında kurulmuş olup sadece Kuveyt’in ikinci ulusal gemisi değil, aynı zamanda devlete ait olmayan ilk havayolu şirketi olarak biliniyor.  Jazeera Aırways havayolu şirketinin “Fly more, Daha fazlasını yap” sloganıyla,  yolcularına hitap eden bir şirket olmuştur. Şirketin bünyesinde Kahire, Beyrut, Meşhed, Cidde ve Kuveyt dahil olmak üzere Orta Doğu’da 19’dan fazla destinasyona uçan toplam 7 uçağı bulunuyor olup, birçok bölgeye de seferler düzenleniyor.

Jazeera Airways Check-In İşlemleri

Havayolu şirketi check-ın hizmeti sunuyor olup, uçuştan 45 dakika öncesine kadar check-ın işlemlerinin gerçekleştirileceğini vurguluyor. Yolcular check-ın işlemleri üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde işlemlerini tamamlayabiliyorlar.

Jazeera Airways Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Yolcular bir adet ücretsiz 20 kg ağırlığında bagaj hakkına sahiptir. El bagajı olarak bilgisayar ve el çantalarına izin verilmektedir. Ek bir bagaj boyutu için ek ücret talep edildiği söyleniyor.

Jazeera Airways Koltuk Seçimi

Yolcuların önceden koltuk seçiminde bulunmalarına imkan sağlanıyor olup, check-ın işlemleri esnasında da koltuk seçimlerimi yapmalarına olanak sağlanıyor.

Jazeera Airways Diz Mesafesi

Şirketin, yolcu sınıflarına göre koltuk genişliği olduğu biliniyor. Geniş ve diz mesafesi büyük olan koltukların çıkış kapılarına yakın olan koltuklarda bulunduğu biliniyor.

Jazeera Airways Yiyecek, İçecek ve İkram

Şirketin yolcularına sunduğu yiyeceklerde sıcak- soğuk ürünlerin olduğu ve içeceklerinde ikram edildiği biliniyor. Ara öğünlerin ise sandviç, kurabiye gibi ikramlarda bulunulduğu söyleniyor. Şirketin, diyabet hastalarına ve çocuklara yönelik özel menülerinin de olduğu bilinenler arasında.

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Donavia Uçak Bileti

Donavia Uçak Bileti

Donavia uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Donavia uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Donavia Havayolu şirketi …