Anasayfa / Hava Yolları / Norwegian Air Shuttle Uçak Bileti
Norwegian Air Shuttle uçak bileti
Norwegian Air Shuttle uçak bileti

Norwegian Air Shuttle Uçak Bileti

Norwegian Air Shuttle uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Norwegian Air Shuttle uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu şirketi 1993 yılında kurmuş olup 2002 yılında daha büyük Boeing 737 uçakları olan düşük maliyetli bir operatör olarak çalışmaya devam etmiştir.Havayolu şirketi Norveççe yaklaşık 9.000 meslektaşları ile dünyadaki altıncı en büyük düşük maliyetli yük taşıyıcı uçak olarak da biliniyor . Şirket yolcularının Avrupa, Kuzey Afrika, Orta Doğu, Asya, Karayipler, Güney Amerika ve ABD’deki 150’den fazla destinasyona yaklaşık 500 güzergah arasından seçim yapabileceklerini belirtiyor.Şirket bünyesine yeni filolarıda ekleyerek, Avrupa, Asya ve ABD’de yeni üsler kurmanın yanı sıra  yeni uçakta ekleyerek büyümeye devam ediyor. Şuan bünyesinde 150 adet uçak olduğu bilinen firma dünyadaki uçak filolarından en genç filolarından birine sahip olmaktadır.  Bunun yanı sıra şirketin bünyesinde  250 uçağın olduğu ve bu yeni uçakların şirketin gelişimi için hizmet verdiği aşikar. Havayolu ulaşım şirketi, Boeing 737-800’ler, Boeing 787 Dreamliners, Boeing 737 MAX 8 ve Airbus 321 Long Range gibi uçakların bünyesine teslim alınmasını sağlıyor.

Norwegian Air Shuttle Check-In İşlemleri

Şirket, yolcularına onlıne check-ın işlemleri sunuyor olup, yolcuların 24 saat içerisinde işlemlerinin gerçekleştirilmesini belirtiyor.Firma kalkıştan önce kullanıcılara SMS ile bilgi verilmesi için numaralarını ilgili kişilere vermeleri belirtiliyor. SMS ile bilgi aktarımı sağlandıktan sonra checek-ın işlemleri içinde yönlendirme yapılabiliyor.

Norwegian Air Shuttle Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Firma Low Cost bir firma olduğu için yolculara bagaj hakkı tanınmıyor.Ancak  büyük olarak tabir edilebilecek 60 litrelik sırt çantası ile yolculuk yapabileceğiniz belirtiliyor. Sadece el bagajı alınabiliyor. Dikkate almadığınız taktirde ek ücretler ödüyorsunuz.

Norwegian Air Shuttle Koltuk Seçimi

Check-ın işlemleri üzerinden koltuk seçimi yapılabiliyor.

Norwegian Air Shuttle Diz Mesafesi

Firmayı daha önceki uçuşlarında kullanan yolcuların yapmış olduğu yorumlara bakıldığında firmanın, diz mesafesinin rahat olduğu ve ön tarafta oturan kişilerin koltuklarının arka kısma eğilmediği belirtiliyor.

Norwegian Air Shuttle Yiyecek, İçecek ve İkram

Şirket bünyesinde yolcular ikramları ücret karşılığı satın alabilmektedirler.

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Donavia Uçak Bileti

Donavia Uçak Bileti

Donavia uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Donavia uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Donavia Havayolu şirketi …