Anasayfa / Arjantin Uçak Bileti / Buenos Aires Uçak Bileti
Buenos Aires Uçak Bileti
Buenos Aires Uçak Bileti

Buenos Aires Uçak Bileti

Buenos Aires uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Buenos Aires uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Arjantin’in en çok dikkat çeken şehirlerinden birisi olan Buenos Aires, turizm noktasında da oldukça etkindir. Yıl boyunca turistlerin tercih ettiği Buenos Aires, klasik bir Güney Amerika şehir olsa da farklılıklarıyla dikkat çeker ve sadece dansıyla dahi özel bir turizm etkinliği yaratır. Gezilecek yerlerin çok fazla olması, Arjantin’de sportif etkinliklere önem verilmesi turizme katkı sağlayan diğer etkenlerdir.

Buenos Aires’te Yaşam

Özellikle gece yaşamı şehirde oldukça hareketlidir. Bu bakımdan gece eğlenmeyi seven kişiler için çok farklı alternatifler de her zaman vardır. Aynı zamanda ana caddeler üzerindeki cafeler, alışveriş mekanları da yine turizmde kişiler için caziptir.

Buenos Aires’te İklim

Akdeniz ikliminin görüldüğü Buenos Aires’te genelde ılımandır. Ocak ayında dahi ortalama sıcaklıkların 24 derece seviyelerinde olması, bu şehrin kış aylarında da ziyaret edilmesini sağlar. Yaz aylarında biraz daha sıcak geçen fakat deniz turizminin hareketlenmesi ile yoğunluğun arttığı şehir, böylece yılın her döneminde dikkat çeken ve cazibe merkezi olarak görülen şehirler listesinde yer almayı başarır.

Buenos Aires’te Ulaşım

Buenos Aires’te ulaşım noktasında havalimanı çok etkindir. Farklı bir kıtada olması nedeniyle Avrupa başta olmak üzere diğer bölgelerden havayolu ile ulaşım sağlanır. Havalimanı sonrasında ise limo gibi özel seçenekler merkeze ulaşımda kişiler için birer alternatiftir.  Şehirdeki J. Newbery Havalimanı üzerinden sağlanan ulaşımda kişilerin taksi gibi klasik seçeneklerin yanı sıra maliyetli ve lüks limuzinleri tercih etmesi de mümkündür. Bunun yanı sıra otobüs, özel servisler ya da araç kiralama da tercih edilebilir.

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Malta Adası Uçak Bileti

Malta Adası Uçak Bileti

Avrupa’da yer alan ada devleti parçası Malta adası uçak bileti ile gidilerek tarihinin hazine yuvası …