Anasayfa / Ucuz Uçak Bileti / İstanbul Saint-Tropez Uçak Bileti
İstanbul Saint-Tropez Uçak Bileti
İstanbul Saint-Tropez Uçak Bileti

İstanbul Saint-Tropez Uçak Bileti

İstanbul Saint-Tropez uçak bileti sayfamızdan, en ucuz İstanbul Saint-Tropez uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Zenginliğin ve lüksün simgesi olarak bilinen Saint Tropez, Akdeniz’e kıyısı olan küçük bir şehirdir. Bu sebepten dolayı şehri yürüyerek gezebilmek de mümkündür. Tertemiz sokakları, kendine özgü sempatik mimarisi ve turistik noktalarıyla ilgi çeken bu kent, o kadar şirindir ki sizleri bambaşka dünyalara götürebilir. Fransa’nın en ünlü tatil beldelerinden biri olan bu yer, tarihi dokusu ve doğal güzelliklerini çok iyi muhafaza etmiş durumda. Ayrıca, gezinize liman bölgesinden başlamanızı da tavsiye ederiz. Burada bulunan lüks yatlar ve rengarenk evler, sizlere harika bir manzara oluşturacak. Tüm bunların yanı sıra bu yer, jet sosyetelerin büyük bir çoğunluğunun uğrak noktası olmuş durumda. Bunun nedeni ise, bu şehrin, 1956 yılında çıkan “Ve Tanrı Kadını Yarattı” filmi ile meşhur olması.

Saint-Tropez’e nasıl gidilir?

Türkiye’den Saint Tropez’e direkt uçuş bulunmamaktadır. Çünkü Saint Tropez’de havaalanı bulunmuyor.  Ancak buraya en yakın havalimanı La Mole Saint Tropez Havaalanı’dır. Uçakla Nice’ye giderek, oradan da Saint Tropez’e geçebilirsiniz. Başka bir alternatif daha var. O da Nice şehrine geçtikten sonra, Saint Tropez’e otobüs yolculuğu ile gitmek. Bir başka seçenek ise, Nice’dan Saint Tropez’e feribot ile geçmek. Ayrıca, Nice’dan Fransa’nın pek çok yerine feribot seferleri düzenlenmektedir. Hem de oldukça uygun fiyata.

Saint-Tropez’e nasıl gidilir?

Saint Tropez’e Akdeniz iklimi hakimdir. Dolayısıyla burada sıcak yaz aylarına rastlanır. Kış ayları ise daha çok ılıman geçer. Tüm yılın ortalama sıcaklık aralığı 6 ile 25 derece civarındadır. Buradaki her sene, alışveriş yapmak için oldukça idealdir. Ancak buraya gidilecek en uygun zaman ilkbahar sonu veya yaz aylarıdır. Bu muhteşem şehir, gerçekten de görülmeye değer.

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Malta Adası Uçak Bileti

Malta Adası Uçak Bileti

Avrupa’da yer alan ada devleti parçası Malta adası uçak bileti ile gidilerek tarihinin hazine yuvası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir