Anasayfa / Ucuz Uçak Bileti / Ankara Lviv Uçak Bileti
Ankara Lviv Uçak Bileti
Ankara Lviv Uçak Bileti

Ankara Lviv Uçak Bileti

Ankara Lviv uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Ankara Lviv uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Ankara Havalimanı ve Lviv Şehir Merkezine Ulaşım

Ankara’dan Lviv’e uçuş gerçekleştirdikten sonra Lviv’den şehir merkezine gitmek için birden fazla ulaşım aracı kullanabilirsiniz.

Ankara Şehir Merkezinden Esenboğa Havalimanına Ulaşım

Ankara’da bulunan Esenboğa Havalimanı 1955 yılından itibaren hizmet vermektedir. Birçok farklı ülke ve şehre uçuş imkanı tanıyan havalimanı, ülkemizin en çevreci ve modern terminalleri arasında bulunuyor. Şehirde Akyurt ve Çubuk ilçeleri sınırlarında bulunan havalimanına birçok ulaşım aracı ile gidilebilmektedir.

Otobüs

Ankara Büyükşehir Belediyesinin bünyesinde olan 442- 3 numaralı hattaki EGO otobüsleri AŞTİ (otogar) ve Havalimanı güzergahından 24 saat boyunca geçiyor. Otobüslerin her 30 dakikada bir seferlerinin bulunduğunu da belirtelim.

Taksi

Taksiler havalimanına ulaşım gerçekleştirmek için 24 saat boyunca hizmet vermektedirler.

Host Hizmeti sunan Belkoair Otobüsleri

AŞTİ (otogar) güzergahından Kızılay güzergahından Havalimanına ulaşım gerçekleştiriyorsunuz.

Araç Kiralama

Araç kiralayarak şehir merkezinden havalimanına ulaşım gerçekleştirebilirsiniz.

Havalimanından Lviv Şehir Merkezine Ulaşım

Ukrayna’nın bir şehri olan Lviv, bünyesinde bulunan havalimanı ile sivil kategoride bir hizmet vermektedir. Lviv Havalimanı, şehir merkezine 6 km uzaklıkta bulunuyor. Şehir merkezine gitmek için farklı seçenekler şunlardır;

Taksi

Aero Ekspress ile şehir merkezine gitmeniz kolay olacaktır. En hızlı ve en konforlu ulaşım araçlarından birisi olan taksi ile şehir merkezine ulaşmanız mümkün.

Otobüs

Taksilere göre daha ekonomik olan bu ulaşım aracı sizi şehre 10- 15 dakika gibi bir sürede havalimanından şehir merkezine ulaştırıyor. Otobüsler saat 07 : 00 ve 10 :00 arası hizmet vermektedir. Şehir otobüsleri, Krychevskoho Str, Lyubinska Str, Kulchytska Str, Rynok Piydennyi, Kulparkivska Str, Vasyla Symonenka Str, Univermag Okean, Boychyka Str, Arkasa Str, Shumskoho Str, Ivana Horbachevskoho Str, Depo, Petro Doroshenko Str ve Svobody Ave güzergahları ile şehir merkezine ulaşım gerçekleştiriyor.

Troleybüs

Ekonomik ulaşım araçlarından bir diğeri de Troleybüs olmakta. Sabah 6 akşam 10 gibi çalışan Troleybüsler ile şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Avis, BLS, Europcar, Hertz, Sixt, Budget gibi şirketlerden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Arizona Uçak Bileti

Arizona Uçak Bileti

Arizona uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Arizona uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir