Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

KUNET Turizm®, çeşitli işletmelerin her tür kurumsal seyahat ihtiyaçlarına yüksek teknolojisi, uygun fiyat ve koşulları, deneyimi ve yüksek hizmet standartları ile çözümler sunmaktadır.

Turizm sektöründe mevcut en geniş ürün ve hizmet yelpazesine sahip olan KUNET Turizm®, müşterilerinin isteklerine göre kurumsal seyahat çözümlerini arttırmaktadır.

Türkiye’nin önde gelen turizm şirketlerinden biri olan KUNET Turizm®, 2000 yılında değerli müşterilerinin seyahat ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuştur.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) A Grubu ve Uluslararası Hava Taşımacılık Birliği (IATA) resmi üyesi olup, gerek yurt içi gerek yurtdışı arenalarda seçkin bir yere sahip ve her geçen gün hizmet ağını genişletmektedir.

İstanbul, Ankara ve Rize’de bulunan ofislerinde görev yapan profesyonel kadrolarıyla hizmetlerini devam ettiren KUNET Turizm®, dünyanın çeşitli ülkelerinde turizm faaliyetleri yapan birçok yabancı firmanın Türkiye temsilciliklerini yapmaktadır.

Tüketici haklarına saygılı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet kalitesini sürekli geliştiren KUNET Turizm® güveninize layık olmaya ve huzur dolu güvenli seyahat organizasyonları sunmaya devam edecektir.

Biletmar.com ile kurumsal taraftaki tecrübemizi bireysel müşterilerimize de aktarmayı hedefliyoruz.