Anasayfa / Ucuz Uçak Bileti / İstanbul Kassel Uçak Bileti
İstanbul Kassel Uçak Bileti
İstanbul Kassel Uçak Bileti

İstanbul Kassel Uçak Bileti

İstanbul Kassel uçak bileti sayfamızdan, en ucuz İstanbul Kassel uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Tarihinin çok eskilere dayandığı Kassel, Almanya’nın Hessen eyaletine bağlı bir şehirdir. Dolu ve önemli bir geçmişi olan şehrin tarihinin yanı sıra, 192.121 kişilik nüfusu ve ekonomisi ile oldukça önem kazanmaktadır.

İstanbul’dan Kassel’e uçak ile gitmeyi düşünenler için birkaç bilgi hazırladık. Örneğin bunlardan biri İstanbul Kassel arası 1.864 kilometre, yaklaşık olarak da 2 saat 20 dakika sürmektedir.

Atatürk Havalimanı

Kassel’e Atatürk Havalimanı’ndan gidecek olan yolcular havalimanına, otobüs, metro, havaalanı servisleri, taksi ya da kendi şahsi aracınızla gidebilirsiniz. Yani ulaşım oldukça kolaydır.

Sabiha Gökçen Havalimanı

Sabiha Gökçen Havalimanı’na kendi aracınızla en kolay yol olan TEM otoyolundan gidebilirsiniz. TEM otoyolundan devam ettiğinizde Sabiha Gökçen Havalimanı’na ait bir çıkış tabelası ile karşılaşacaksınız. Sonrasında ise sizi havalimanına yönlendiren tabelalar ile rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Bunun yanı sıra havalimanına Havataş ve belediye otobüsleriyle de rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Havalimanından Kassel şehir merkezine nasıl gidilir?

Kassel-Calden Havalimanı’ndan şehir merkezine kolayca ulaşabileceğiniz en rahat ulaşım araçlarından biri ekspres halk otobüsüdür. Fakat daha konforlu ve şahsı bir araç ile ulaşmak istiyorsanız taksi kullanabilir ya da araç kiralayabilirsiniz.

Şehir merkezine en kısa sürede ulaşmak istiyorsanız taksiyi tercih edebilirsiniz. Ortalama tutarı ise yaklaşık 30 Euro civarıdır. Eğer toplu taşıma aracını tercih ettiyseniz ise 100 numaralı otobüse binerek yaklaşık 25 dakikada şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Araç kiralamak isteyenler ise havalimanından Avis, Europcar ve Sixt firmalarından araçlarını kiralayabilirler.

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Malta Adası Uçak Bileti

Malta Adası Uçak Bileti

Avrupa’da yer alan ada devleti parçası Malta adası uçak bileti ile gidilerek tarihinin hazine yuvası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir