Anasayfa / Ucuz Uçak Bileti / İstanbul Malaga Uçak Bileti 
İstanbul Malaga Uçak Bileti 
İstanbul Malaga Uçak Bileti 

İstanbul Malaga Uçak Bileti 

İstanbul Malaga uçak bileti sayfamızdan, en ucuz İstanbul Malaga uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

100 kilometrelik Costa del Sol isimli sahil şeridinde bulunan Malaga, İspanya’nın en kalabalık altıncı şehirlerinden biridir. Ülkenin güneyindeki Endülüs Özerk Bölgesinde bulunan şehrin, Akdeniz’e kıyısı vardır. Uzun zaman önce Sevilla kentinin fakir kuzeni olarak nitelendirilen Malaga, son zamanlarda artan ziyaretçi sayısıyla bu adlandırmadan kurtularak, on yıl içinde turizm açısından oldukça güçlenmiştir.

İstanbul’dan Malaga’ya uçak bileti almayı düşünen gezginler için uçak biletleri hakkında birkaç bilgi derledik. Öncelikle İstanbul Malaga arası 2.916 kilometredir. Uçak bilet fiyatları ise 1.550 ila 4.000 TL arası değişmektedir. Bu tutar uçağın aktarmasına ve bireyin yanında getirdiği ağırlığa göre değişmektedir. Aktarma yok ise bilet ücreti daha uygun fiyata alabilirsiniz. Uçak biletinizi uygun fiyata almanın diğer seçenekleri ise biletinizi önceden almak ve özel günlere yakın bir zamanda bilet alımınızı gerçekleştirmemektir.

Malaga’ya ne zaman gidilir?

Malaga Akdeniz ikliminin etkisinde kalan bir şehirdir ve hiçbir zaman soğuk yaşanmaz. Bu nedenle kış aylarında da üşümeden ve gezinizin keyfini çıkartarak Malaga’da dolaşabilirsiniz. Aynı zamanda kasım mart ayları arasında Malaga’ya gitmenin bir diğer avantajı da hem uçak biletlerinin hem otel fiyatlarının daha düşük olmasıdır. Şehrin en çok ziyaretçi aldığı aylar yaz aylarıdır. Fakat en güzel dönemi ekim ayı diyebilir. Daha çok yerlilerin kaldığı bu ayda şehir ayrı bir güzeldir.

Malaga’da gezilecek yerler

Sahili ve 2.800 yıllık tarihi ile ilginizi çekecek olan Malaga sizi geçmişinden gelen tarihinin büyüsüyle kucaklayacak şehirlerinden biridir. Malaga’da gezilecek yerleri şöyle sıralayabiliriz;

  • Picasso Müzesi
  • Malaga Katedrali
  • Plaza De La Merced
  • Alcazaba Kalesi
  • Botanik Park
  • Aduana Sarayı
  • Plaza De Toros Meydanı

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Malta Adası Uçak Bileti

Malta Adası Uçak Bileti

Avrupa’da yer alan ada devleti parçası Malta adası uçak bileti ile gidilerek tarihinin hazine yuvası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir