Anasayfa / Ucuz Uçak Bileti / İstanbul Los Angeles Uçak Bileti
İstanbul Los Angeles Uçak Bileti
İstanbul Los Angeles Uçak Bileti

İstanbul Los Angeles Uçak Bileti

İstanbul Los Angeles uçak bileti sayfamızdan, en ucuz İstanbul Los Angeles uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
 
Tatil planı ya da iş seyahatleri için rotalarında Los Angeles olan kişiler için bu yazımızda İstanbul Los Angeles yolculuğu hakkında ve Los Angeles için bilgi vereceğiz. Öncelikli olarak İstanbul Los Angeles uçak bilet fiyatları 1400 ila 2000 arası değişmektedir. Fakat bu miktarı daha uygun bir düzeye indirgemek için yapabilecekleriniz arasında, biletinizi gitme gününüzden uzun bir süre önce almak ve tatil ya da bayram gibi özel günlere bilet alımınızı denk getirmemektir. İstanbul’dan Los Angeles uçuş saati yaklaşık 14 saattir. Fakat bu hava yolu şirketlerinin uçak hızına göre değişim göstermektedir. Uçuş mesafesi ise 11 bin 43 kilometredir.

Los Angeles’a ne zaman gitmeli?

Los Angeles, tropikal iklim ve Akdeniz ikliminin etkisinde kalan bir yer olduğundan dolayı dört mevsim hava ılıman bir yapıya sahiptir. Etrafının dağlarla sarılı olmasından dolayı yaz aylarında dahi hava aşırı sıcak olmamaktadır. Ne fazla sıcak ne de fazla soğuk olmayan Los Angeles’a istediğiniz mevsimde tereddüt etmeden gidebilirsiniz.

Los Angeles şehir merkezine ulaşım

Los Angeles Uluslararası Havalimanı şehir merkezine 24 kilometre uzaklıktadır. Havalimanından şehir merkezine ulaşım ise oldukça rahat ve yakın olmasından dolayı da kolaydır. Şehre gidebilmek için kullanabileceğiniz ulaşım araçları ise şunlardır; otobüs, taksi, tren, havalimanı servisleridir.

Los Angeles’da gezilecek yerler

Amerika’nın en gözde şehirlerinden olan Los Angeles, oldukça zengin bir şehirdir. Metropol bir şehir olan Los Angeles, Hollywood ve Disneyland ile popüler kültürün merkezi halindedir. Burada mutlaka görmeniz gereken yerler ise şunlardır;

Downtown

Hollywood

Disneyland

Universal Stüdyoları

Beverly Hills

Malibu

Santa Monica

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Malta Adası Uçak Bileti

Malta Adası Uçak Bileti

Avrupa’da yer alan ada devleti parçası Malta adası uçak bileti ile gidilerek tarihinin hazine yuvası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir