Anasayfa / Ucuz Uçak Bileti / İstanbul Lviv Uçak Bileti
İstanbul Lviv Uçak Bileti

İstanbul Lviv Uçak Bileti

İstanbul Lviv uçak bileti sayfamızdan, en ucuz İstanbul Lviv uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

İstanbul Havalimanı ve Lviv Şehir Merkezine Ulaşım

İstanbul Havalimanına ulaşım gerçekleştireceğiniz araçlar ve Lviv şehir merkezine gitmek için tercih edebileceğiniz ulaşım araçlarından kısaca bahsedelim.

İstanbul Şehir Merkezinden Havalimanlarına Ulaşım

Atatürk Havalimanı

Havalimanına ulaşımı birçok farkı ulaşım aracı ile sağlayabiliyorsunuz. Atatürk Havalimanının açık ve kapalı otoparkı bulunuyor olup, havalimanına ulaşımı metro, taksi, havaalanı servisleri ve kendi şahsi aracınızla sağlayabiliyorsunuz.

Taksi

Taksi en çok tercih edilen ve en hızlı ulaşım aracı olarak değerlendiriliyor. Trafiğin yoğun olduğu saatlerde yola çıkmadığınız taktirde taksi ile havaalanına ulaşmanız kolay olacaktır. Ancak trafiğin yoğun olduğu bölgeleri tercih etmemenizi tavsiye ederiz.

Havabüs

İstanbul’da birçok farklı noktalardan havabüs ile havaalanına ulaşımı sağlayabiliyorsunuz. Havataş seferleri Taksim ve Yenikapıda bulunan İDO iskelesinden hareket ederek havalimanına sizi ulaştırmakta.

Otobüs

Otobüs Taksimden TH1 ve Yenikapıdan YH-1  numaralı otobüsler ile Atatürk havalimanına ulaşıyorsunuz.

Metro

Taksiden sonra en iyi ve hızlı ulaşım alternatifi metro oluyor. Fatih, Topkapı, Esenler, Yenikapı, Aksaray gibi birçok noktadan metro ile ulaşımı gerçekleştirebilirsiniz.

Araç Kiralama

Birçok araç kiralama şirketlerinin bulunduğu şehirlerde havaalanına ulaşımda bir hayli kolay olmakta.  Havaalanına ulaştıktan sonra kiralamış olduğunuz aracı firmaya şubesinin bulunduğu havalimanına teslim edebilirsiniz.

Havalimanı Bilgileri

Havalimanı dış hatlarında; Simit Sarayı, Caffe Nero, Starbucks Coffee bulunuyor. Dış hatlar gidiş katında da ; Coffee Nero, Simit Sarayı, Efes Beerport, Starbucks Coffee, Popeyes Sbarro, Eat& Go, Zero Cafe, Coca Cola Cafe yer alıyor. İç hatlar gidiş katında; Tadında Anadolu, Kantin, Starbucks Cafe, Sbarro, Burger King bulunuyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı

Özel aracınızla TEM otoyolundan havalimanına ulaşabilirsiniz.

Taksi

Trafik yoğunluğundan dolayı belli başlı yerleri ulaşım ağı olarak tercih etmezseniz taksi ile hızlı ve kolayca havalimanına ulaşabilirsiniz.

Havabüs

Yolcuların doğrudan havalimanına ulaşmasını sağlayan ağ Havabüs olmakta.

Otobüs

Otobüsler ile Kadıköy yönünde E10, E11, Ümraniye E18, Pendik için KM20 ve 132H numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz. Bostancı yönünde ise E9, 4. Levent yönünde E3 ve 122H otobüsleri ile havalimanına ulaşabilirisiniz. Cevizli Kartal Metro yönünde ise KM22 numaralı otobüsleri kullanabilme imkanınız vardır.

Marmaray

Avrupa yakasından gelenler için iyi bir tercih olan Marmaray, sizi Kartal’a kadar getirir. Sonrasından taksi veya otobüsle havalimanına geçebilirsiniz.

Metro

Kadıköy’den hareket eden ve Bostancı, Küçükyalı, Maltepe istasyonlarından geçen metro ile Kartal da inerek havalimanına giden ulaşım araçlarına binebilirsiniz.

Havalimanı Bilgileri

Yolcu holünde, Simit Sarayı, Burger King, Popeyes, İstanbul Cafe, Mc D Cafe, Center Point , Usta dönerci ve Kahve Dünyası bulunuyor. Dış hatlarda ise; Secco Kafe, Burger King, Sbarro, Trattoria, Milano, Usta Dönerci, Grab & Fly, Gate Cafe bulunuyor. İç hatlar bilet kontrolünden sonra; Center Point, Kıvanç Gökçe Büfe, Mc Donald’s, Kahve Dünyası, Simit& çay, Coca Cola Cafe bulunuyor.

Havalimanından Lviv Şehir Merkezine Ulaşım

Ukrayna’nın bir şehri olan Lviv, bünyesinde bulunan havalimanı ile sivil kategoride bir hizmet vermektedir. Lviv Havalimanı, şehir merkezine 6 km uzaklıkta bulunuyor. Şehir merkezine gitmek için farklı seçenekler şunlardır;

Taksi

Aero Ekspress ile şehir merkezine gitmeniz kolay olacaktır. En hızlı ve en konforlu ulaşım araçlarından birisi olan taksi ile şehir merkezine ulaşmanız mümkün.

Otobüs

Taksilere göre daha ekonomik olan bu ulaşım aracı sizi şehre 10- 15 dakika gibi bir sürede havalimanından şehir merkezine ulaştırıyor. Otobüsler saat 07 : 00 ve 10 :00 arası hizmet vermektedir. Şehir otobüsleri, Krychevskoho Str, Lyubinska Str, Kulchytska Str, Rynok Piydennyi, Kulparkivska Str, Vasyla Symonenka Str, Univermag Okean, Boychyka Str, Arkasa Str, Shumskoho Str, Ivana Horbachevskoho Str, Depo, Petro Doroshenko Str ve Svobody Ave güzergahları ile şehir merkezine ulaşım gerçekleştiriyor.

Troleybüs

Ekonomik ulaşım araçlarından bir diğeri de Troleybüs olmakta. Sabah 6 akşam 10 gibi çalışan Troleybüsler ile şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Avis, BLS, Europcar, Hertz, Sixt, Budget gibi şirketlerden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Malta Adası Uçak Bileti

Malta Adası Uçak Bileti

Avrupa’da yer alan ada devleti parçası Malta adası uçak bileti ile gidilerek tarihinin hazine yuvası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir