Anasayfa / Avustralya Uçak Bileti / Viyana Uçak Bileti
Viyana Uçak Bileti
Viyana Uçak Bileti

Viyana Uçak Bileti

Viyana uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Viyana uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Avustralya’nın başkenti olan ve Avrupa’nın en önemli şehirleri arasında kabul edilen Viyana, sanat ve turizm açısından cazibe merkezlerinden birisidir. Şehirde tarihi ve doğal güzelliklerin fazla olması, pek çok kişiyi de her yıl bu şehre çekmektedir. Kış aylarının sert geçmesi nedeniyle ziyaretlerin genelde yaz aylarında yapılması, şehrin bu dönemlerde çok yoğun olmasına neden olur.

Viyana’da Ulaşım

Viyana’da ulaşım için merkeze 20 km uzaklıkta yer alan havalimanı tercih edilir. Özellikle ülke dışından gelen ziyaretçiler, daha hızlı olan uçak yolculuğunu tercih etmektedir. Havalimanına gelen ziyaretçiler için otobüs, tren ya da hafif raylı sistem gibi seçenekler vardır ve böylece kişiler tercihlerine göre en uygun araçla ulaşım sağlayabilmektedir.

Hızlı ve konforlu bir yolculuk isteyen kişiler Viyana’da taksiyi kullanabilir. 18 km uzaklıkta yer alan şehir merkezi için uygun bir ücret karşılığında taksi yolculuğu yapabilecek ziyaretçiler, kent içinde de taksiyle daha rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilir. Üstelik özel taksi servisleri de mevcut. Tren ise ekonomik bir yolculuk olarak dikkat çekiyor. Havalimanında yer alan tren istasyonu sayesinde herhangi bir aktarma yapmaya gerek kalmadan trenle merkeze ulaşma imkanı pek çok kişiyi bu yöne çekiyor. Bu bakımdan ülkedeki sefer sayıları da oldukça fazladır. İki farklı bölgeye yapılan seferler sayesinde gidilecek noktaya daha kolay erişim sağlanabilir. Üstelik şehir merkezine erişim sadece 18 dakikadır. Bir diğer ekonomik ulaşım aracı ise otobüstür. Farklı bölgelere giden otobüslerle ulaşım sağlanacağı gibi ulaşım otobüslerle 45 dakikaya kadar uzayabilmektedir. Araba paylaşım servisleri ve özel kiralama hizmetleri de yine ülkede kullanılabilir.

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Malta Adası Uçak Bileti

Malta Adası Uçak Bileti

Avrupa’da yer alan ada devleti parçası Malta adası uçak bileti ile gidilerek tarihinin hazine yuvası …