Anasayfa / Hava Yolları / Delta Airlines Uçak Bileti
Delta Airlines Uçak Bileti

Delta Airlines Uçak Bileti

Delta Airlines uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Delta Airlines uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Delta Airlines Hakkında

Havayolu şirketi 1924 yılında Huff Daland Dusters adlı, küçük bir havadan ürün tozu tutma operasyonu olarak başlayan şey, şimdi dünyanın en büyük küresel havayollarından birine dönüşerek 160 milyondan fazla yolcunun her yıl gitmek istediği yerlere gitmesini gerçekleştiriyor. Şirket sky team havayolu ortaklarının kurucu üyesi olan Delta Havayolları, dünyaca tanınmış lider havayolu şirketleriyle iş ortaklığı yaparak hizmet ağını tüm dünya çapında geliştirilip,büyüdüğü görülüyor. Ortaklık yaptığı şirketlerden bazıları;Aeroflot, Aeromexico,Air Europa, Air France, Alitalia, China Southern, Continental Airlines, Czech Airlines, Copa Airlilenes, Kenya Airways, Korean Air ve Northwest Airlines iş ortaklığı yaptığı firmalardır. Her gün olarak günlük ortalama uçuş sayısı 5.000’i bulan Delta Havayolları, başlanıcından günümüze sürekli yükselen bir başarı grafiği sergileyen ve 6 kıtaya uçuş yapan sayılı havayolları şirketlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Delta Airlines Check-In İşlemleri

Havayolu ulaşım aracı Delta,uçuş gerçekleştirilen yolculuklarda yapılan uçuşlar için, online check-in işlemleri evinizden veya ofisinizden, uçuşunuzdan 24 saat öncesine kadar yapılıyor. Biniş kartı ise yolcuların yanlarında bulundurmaları gerekiyor. Bazı belirgin havaalanları için, biniş kartınızın çıktısını almaya gerek duymadan, akıllı telefonlarınıza gelecek olan e-biniş kartınızla kolayca check-in faaliyetleri yapılıyor. TheFlyDelta uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek bu basit işlemi kolayca gerçekleştiriliyor. Kullanımı ücretsiz olmakta. Havaalanından check-in işlemlerinizi yapmak isterseniz, Delta Havayollarına ait kontuar görevlileri veya ki okslar işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yapmanızı sağlıyor. Kioks veya kontuardan yapacağınız işlemlerinizi uçuşunuza 24 saat kala tamamlamanız şirket tarafından isteniyor.

Delta Airlines Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Yolculara verilen bagaj hakkı 56 x36 x 23 boyutlarındaki el bagajları kabine koyma hakkı tanınıyor.Yurt dışı uçuşlarda tek bavul 23 kiloya kadar ücretsiz oluyor. 23-32 kilo arası 55 dolar, daha fazla ağırlıklar içinse bavul başına 150 dolar olarak ücret ödemesi isteniyor.

Delta Airlines Koltuk Seçimi

Havayolu şirketi olan Delta,yolculara uçuş rahatlığı sağlamak için biletinizin sınıfına göre seçebileceğiniz değişik koltuk seçenekleri sunuyor.Sınıflara göre değişen koltuk seçenekleri Businnes Class uçuşlarınızda 60 derece eğimli koltuklara uzanarak yolcuk gerçekleştirebiliyorsunuz. Bacak mesafeleri diğer koltuklara göre daha geniş olan bu koltuklar, uçuşunuzu daha rahat bir yolculukla karşılaşmanızı sağlayacaktır. Ekonomi sınıfı uçuşlarınızda da farklı koltuk seçenekleri yolcuların isteklerine sunuluyor.Bununla birlikte, uçaktan daha önce inmek isteyen yolcular, ön sıralarda veya acil kapısına yakın oturmak isteyen yolcular için koltuk alternatifleri sunuluyor.Yolcuların rezervasyonları sırasında koltuk seçimi yapabilmekte ve bilet sınıfına göre dilenen koltuk rezervasyonunu ücretsiz ya da ücretli olarak seçebilmek avantajına sahip olunuyor.

Delta Airlines Diz Mesafesi

Yolcular için geniş koltuk aralıkları tasarlanmış olup,yolcuların diz mesafesi genişliği göz önünde bulundurularak tasarlanıyor.Şirket bunu göz önünde bulundurarak,diz mesafesi payını geniş tasarlamış.

Delta Airlines Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu şirketi,sınıflara göre ikram çeşitliliği sunuyor.Business Class uçuşlarda tercih yapabilecek beş ayrı menü alternatifi bulunuyor. Yolcular tercih ettikleri menüye uygun, kaliteli bir şarap eşliğinde, muhteşem bir görsele sahip oluyor. Diğer First Class yolcuları için, yiyecek ve içecek seçenekleri uçuş sürenize göre çeşitlendirilip alternatiflere sunuluyor. Arıca Ekonomi ve First Class yolcularının isteklerine göre bira, şarap, gazlı içecekler ve kokteyllerle yolculara sunuluyor.

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Donavia Uçak Bileti

Donavia Uçak Bileti

Donavia uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Donavia uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Donavia Havayolu şirketi …