Anasayfa / Hava Yolları / Donavia Uçak Bileti
Donavia Uçak Bileti
Donavia Uçak Bileti

Donavia Uçak Bileti

Donavia uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Donavia uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Donavia Havayolu şirketi Rostov-on-Don, Moskova, Mineralnye Vody, Krasnodar ve Sochi havaalanlarından Rusya, Avrupa, Asya ve Afrika’daki varış noktalarına düzenli ve charter yolcu ve kargo seferleri yapmakta. Şirket, Rusya’nın güneyindeki en büyük taşıyıcı olarak adından söz ettiriyor. Donavia’nın kendi hava filosu, hava teknik üssü, uçan ekipleri, yer bazlı uçuş destek hizmetleri, Rusya ve yurtdışındaki ofisleri bulunuyor. 2000 yılının Nisan ayında, Donavia açık bir anonim şirket olarak örgütlendi (PJSC Aeroflot – Russian Airlines (Moskova), 2007’den beri şirketin% 100 hissedarı olmuştur). Şirket, RF Ulaştırma Bakanlığının Ulaştırma Alanında Denetim için Federal Hizmet tarafından verilen bir Hava Operasyon Sertifikası’na sahip olmaktadır. 2008 yılında ise Donavia Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) üyesi oldu, 2007 yılında IATA Operasyonel Güvenlik Denetimi – IOSA’yı geçmiştir.

Donavia Check-In İşlemleri

Şirket onlıne check-ın hizmeti sunmakta. Uçuşa 24 saat kala halen check-ın işlemlerinizi gerçekleştirebilmenize olanak sağlanıyor.

Donavia Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Şirket 2 adet ücretsiz bagaj hakkı sunmakta. Business sınıfı için 32 kg 158 cm bagaj hakkı tanırken, Ekonomi sınıfı için 23 kg ağırlığında 158 cm bagaj hakkı sunmakta.

Donavia Koltuk Seçimi

Yolcuların check-ın işlemleri üzerinden koltuk seçiminde bulunabiliyorlar.

Donavia Diz Mesafesi

Havayolu şirketinin diz mesafesinin önemsediği ve acil çıkış kapıları yakınlarında bulunan koltukların diz mesafelerinin geniş olduğu söyleniyor.

Donavia Yiyecek, İçecek ve İkram

Şirket birçok müşteri kitlesi için özel menüler oluşturmuş vaziyette. Çocuklar, yaşlılar, diyabet hastaları, vejetaryen yolcularına özel menüler sunmakta. Özel yemek isteği olan yolcuların uçuş saatinden 36 saat önce şirkete varsa isteklerinin belirtmeleri gerekmekte olduğu belirtiliyor.

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Kish Air uçak bileti

Kish Air Uçak Bileti

Kish Air uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Kish Air uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kish …