Anasayfa / Hava Yolları / Belavia Uçak Bileti
Belavia Uçak Bileti
Belavia Uçak Bileti

Belavia Uçak Bileti

Belavia uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Belavia uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Beyaz Rusya’nın hava yolu şirketidir.5 Mart 1996 yılında kurulmuştur.Genel merkez Beyaz Rusya’dır.Filo büyüklüğü ise 26’dır.Havayolu Terminali ise Minsk’tedir.Firma,Asya,Avrupa ve Afrika’ya uçuyor.2013’te Etihad havayolu şirketi ile anlaşma imzalayan Rusya firması,yapmış olduğu ortaklıklarla da bir pazarlama gemisi olmakta.

Belavia Airlines Check-In İşlemleri

Wep check-ın işlemleri ile kayıt yapabileceğiniz firma,kalkıştan 22 saat önce başlayan check-ın hizmeti ile kalkışa 3 saat kala kapanmaktadır.Yolculuk için özel istekleri olan yolcular,check-ın işlemleri ile özel isteklerini bildirebilirler.Çıkış yapılacak olan kapının ise kalkıştan 40 dakika önce kapanacağı belirtilmekte.

Belavia Airlines Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Firma yolcuların ücretsiz kabin hakkı ve ekonomi sınıfı biletler için; 1 adet, 50* 40* 20 cm boyutlarında ve 8 kilo, Business sınıfı biletlerde ise 1 adet, 50* 40* 20 cm boyutlarında 12 kilo olarak bagaj hakkı tanınmıştır. Uçağın alt kısmında yerleştirilecek yolcu bagajları için söylenen sınırlar ise ekonomi sınıfı biletler için, 50 x 50 x 100 cm boyutunda 20 kilo, business sınıfı biletler için 50 x 50 x 100 cm boyutlarında 30 kilo olarak vurgulanmıştır..2 yaşından küçük çocuklar için, maksimum 10 kilo ağırlığında ve 50* 50* 100 cm boyutlarında 1 adet ücretsiz bagaj  hakkına sahiptir.

Belavia Airlines Koltuk Seçimi

Firma koltuk seçimlerini online check-ın işlemleri üzerinden yapabileceğinizi belirtmekte.

Belavia Airlines Diz Mesafesi

Rahat ve geniş diz mesafesi olan koltuklar için önceden koltuk seçiminde bulunmanız firma tarafından vurgulanmaktadır.

Belavia Airlines Yiyecek, İçecek ve İkram

Firma yolculuk boyunca müşterilerine ücretsiz yiyecek,içecek gibi ikramlarda bulunmakta. Business sınıfı yolcular için ise farklı menüler bulunmakta olup uçak içerisinde herhangi bir eğlence sistemleri bulunmamakta.

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Kish Air uçak bileti

Kish Air Uçak Bileti

Kish Air uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Kish Air uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kish …