Anasayfa / Hava Yolları / Kish Air Uçak Bileti
Kish Air uçak bileti
Kish Air uçak bileti

Kish Air Uçak Bileti

Kish Air uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Kish Air uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kish Air havayolu şirketi, ana merkezleri Mehrabad Uluslararası Havalimanı ve Kish Uluslararası Havalimanı ile birlikte, ikincil merkezi ise Mashhad Uluslararası Havalimanı içerisinde bulunan İran merkezli hizmet veren bir havayolu şirketi olmaktadır. Şirketin bununla birlikte Tehran Imam Khomeini Uluslararası Havalimanı,  Shiraz Uluslararası Havalimanı, Dubai Uluslararası Havalimanı and Isfahan Uluslararası Havalimanı gibi havalimanlarına belirlenmiş uçuşlar ile hizmet vermektedir.  Kish Air  şirketi, yaklaşık 25 noktaya uçuş hizmeti gerçekleştiriyor. Bu hizmet verilen noktaların yanı sıra İran içerisindeki 20 noktanın ve Azerbeycan, Irak, Umman, Suriye, Türkiye ve Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki varış noktaları yer alıyor. Havayolu şirketinin içerisinde 12 uçaklık filosu ile 3 adet Fokker 100, beş adet McDonnell Douglas MD-82 ve dört adet McDonnell Douglas MD-83 bulunuyor olup hizmet gerçekleştiriliyor.

Kish Air Check-In İşlemleri

Şirket, Web checkin, işlemleri ile yolcuların biniş kartınızı doğrudan bilgisayarlarda kontrol etme ve yazdırma seçeneği sunarak hızlandırıyor. Bununla birlikte e-Boarding şifresi de ilgili havayolu şirketi tarafından e-posta adresinize gönderiliyor olup hizmetin kolaylığı sağlanıyor.

Kish Air Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Şirket yolcularına 23kg bagaj hakkı sunmaktadır. Ek bagaj isteyen yolcular için ek ücret isteniyor olduğu biliniyor.

Kish Air Koltuk Seçimi

Yolcular biniş kartlarının işlemlerini ve koltuk seçimlerini check-ın işlemleri üzerinden yapıp hizmetlerin kolaylığından yararlanıyor.

Kish Air Diz Mesafesi

Şirketin diz mesafesinin çıkış kapılarına yakın koltuklarda geniş olduğu ve sınıflara göre diz mesafesi genişliğinin değiştiği biliniyor.

Kish Air Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu şirketi, özel menüler sunarak kullanıcıların sevebileceği yiyecekler ortaya çıkarmayı hedefliyor. Sıcak ve soğuk yemekler dahilinde içeceklerinde sunulduğu biliniyor.

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Donavia Uçak Bileti

Donavia Uçak Bileti

Donavia uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Donavia uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Donavia Havayolu şirketi …