Anasayfa / Hava Yolları / Flynas Uçak Bileti
Flynas uçak bileti
Flynas uçak bileti

Flynas Uçak Bileti

Flynas uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Flynas uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu şirketi Flynas Suudi Arabistan’dan, haftalık yaklaşık 1000 sefer, iç ve dış hatta 29 uçuş noktası, 33 adet genç uçak filosu ile birlikte bünyesini geliştirmeyi hedefleyen bir şirkettir. Şirket bilinen üzere Orta doğunun lider Low Cost havayolu olmakla birlikte maliyeti düşük bir hizmet veren şirkettir. Havayolu ulaşım aracı Flynas, 2007 yılından beri, başarılı bir şekilde gerçekleştirdiği 170.000 den fazla uçuş ve 18 Milyon’un üzerinde taşıdığı yolcu sayısıyla düzenli olarak büyüyen bir havayolu olmakta. Ayrıca şirket 2013 yılından beri uçak filosunu genişleterek ve aynı zamanda modern bir hizmet vererek Business Class uygulaması için yatırım yapmaya başladığını duyurdu.

Flynas Check-In İşlemleri

Şirket yolcularına check-ın işlemlerini sunuyor olup kalkıştan önce check-ın işlemlerinin yaptırmalarını söylüyor. Koltuk seçimi ve biniş kartı işlemlerini check-ın işlemleri tarafından yapmalarına dikkat çekiliyor.

Flynas Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Havayolu şirketinin yolcularına tanıdığı bagaj hakkı 158 cm büyüklüğünde 20 kg’dan ağır olmayan bir adet bagaj hakkı tanımakta.

Flynas Koltuk Seçimi

Yolcular koltuk seçimlerini check-ın işlemleri üzerinden gerçekleştirebiliyorlar.

Flynas Diz Mesafesi

Şirketin diz mesafesinin önemsediği ve sınıflara göre koltuklar arası olan mesafenin genişliğinin değiştiği gözlemleniyor. Business sınıf için  diz mesafesi daha geniş koltukların olduğu söylenmekte.

Flynas Yiyecek, İçecek ve İkram

Flynas şirketi yemek menüsünde bulunan taze sandviç ve atıştırmalıklarla sıcak ya da soğuk içecekleri hizmetinize sunmaktadır. Ayrıca tatlılar, cipsler, sıcak erişteler, su, dondurma, enerji içeceği, alkolsüz içecekler ve kurabiyeler de yolculara sunulmaktadır.

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Donavia Uçak Bileti

Donavia Uçak Bileti

Donavia uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Donavia uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Donavia Havayolu şirketi …