Anasayfa / Hava Yolları / Air Transat Uçak Bileti
Air Transat uçak bileti
Air Transat uçak bileti

Air Transat Uçak Bileti

Air Transat uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Air Transat uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

14 Kasım 1987 yılında kurulan hava yolu şirketi,yapmış olduğu hizmetlerle ve anlaşmalarla da gündemden düşmüyor.Firmanın 5.000 yakın çalışanı bulunmakta.13 Şubat 2011’de ilk kadın uçuş ekibiyle de birlikte çalıştılar. Transat AT Inc’nin tamamına sahip olan bir yan kuruluştur.

Şirket  yıllık 3,5 milyon yolcularını ayırıyor.Çünkü zamanın da Nationarin’in bakım üssünü ve uçaklarını yok etti.Hava yolu ulaşım firması 2012 yılında En İyi Eğlenceli Hava Yolu ödülünü de almaya hak kazanmıştır.Sadece bununla kalmayıp bunun gibi birçok ödülü alan firma bu yenilikler ile tercih edilen firmalar arasına girmişti.Ödülleri bünyesine kazanan firma,geçmişini ödüllerle süsleyen bir firma olmuştur.Yaptığı ortaklıklarla da konuşulan firma,Canjet adlı firma ile 5 yıllık olan bir anlaşma yapmıştır.

Daha sonraları yapmış olduğu bu anlaşmayı Calgary merkezli Westjest ile değiştirdi.Air Transat,gerçekleştirdiği uçuşlarla da uzmanlaştığını göstermekte.Kanada şehirlerine ve 15 ülke olmak üzere uçuşlarını sürdürmekte.11 Avrupa ülkesine de giden firma, yaz boyunca varış yerlerinin Avrupa olduğunu belirtti.Kışın ise Meksika,Karayipler,Amerika Birleşik Devletleri ve Orta Amerika’dır.Gündeme kazalarıyla da gelen firma,sorunlarının en aza indirgedi.Firma  2014 yılında ilk Boeing 737’leri satın almasıyla dönüm noktası yaşadı. Gelişmiş IOSA’yı tamamlayan hava yolu şirketi,bu özelliği ile ilk IOSA’yı tamamlayan hava yolu şirketi oldu.2012 yılın da 25. yılını kutlayan firma,bünyesine gençleştirici bir logo alıyor.2009  yılında 850 çalışanı bulunan firmanın şimdiler ise 5.000 yakın çalışanı olduğu biliniyor.Buda bünyesini yıllar geçtikçe geliştirip,büyüyen bir şirket olduğunu kanıtlamakta.Kuzey hava yolu şirketi olan firma,almış olduğu IOSA ile uluslararası emniyet standardına uyan ilk şirket olarak biliniyor.

Air Transat Check-In İşlemleri

Onlıne check-ın işlemleri hizmeti sunan firma,uçak kalkış saatinden 24 saat önce ve kalışa son 2 saat kala check-ın işlemlerini sürdürmekte.Onlıne check-ın işlemleri bazı yolcular için gerçekleşmemekte.Bunlar;

18  yaşın altındaki ve İtalya,Roma gibi şehirlerden yalnız seyahat eden yolcular için

Özel bakım gerektiren yaşlılar için

Özel bakım isteyen çocuklar için

bu gibi durumlarda check-ın işlemleri yapılmamakta olduğunu firma vurgulamakta.Tarifeli durumlar da check-ın işlemleri kalkıştan 2 saat önce de kapanabilir olduğunu yolcularıyla paylaşmakta.

Air Transat Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Hava yolu ulaşım firması Air Transat,sayfasında önemli bagaj açıklamalarında bulundu.Bagaj bırakma tezgahlarının kalkış saatinde 60 önce kapandığını söyleyen şirket,dikkat edilmesi gereken uyarıları belirtti.Her yolcu uçağında olduğu gibi bazı kısıtlamalar doğrultusunda yolculara bagaj hakkı tanınmaktadır.Belirli bir kilogramı ücretsiz olan bagajın ek bagajlar dahilinde ücreti artmakta.Firma kendi sayfasın da kategoriler şeklinde ayırmış olduğu bagaj seçeneklerini yolculara göstermekte.

Air Transat Koltuk Seçimi

Transat yolcuları koltuk seçimlerini check-ın işlemleri yaparken seçebilmekte.Ekonomi ve Business Clas yolcularının koltuk seçimleri önemli olmakta.Yolcular hem oturacakları sınıfa göre bilet ücreti verirken koltuk seçimlerini de ona göre rahat bir seçim yapmak için seçmektedirler.

Air Transat Diz Mesafesi

Yolcuların rahat gitmesini düşünen firma,birçok olanağı ile de diz mesafesini normal şartlara göre ayarlamakta.

Air Transat Yiyecek, İçecek ve İkram

Firma ikramlarında ücret talep etmemektedir.Ek yiyecekler istenildiğinde ücret talep edilmektedir.

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Donavia Uçak Bileti

Donavia Uçak Bileti

Donavia uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Donavia uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Donavia Havayolu şirketi …