Anasayfa / Hava Yolları / RusLine Uçak Bileti
RusLine Uçak Bileti
RusLine Uçak Bileti

RusLine Uçak Bileti

RusLine uçak bileti sayfamızdan, en ucuz RusLine uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu ulaşım firması 1999 yılında kurulmuştur. Genel merkezi Moskova-Rusya’dır. Şirket en iyi yurt içi hava şirketi ödülünü alarak rakiplerini geride bıraktı. Havayolu şirketi Embraer-120 ile filo yenilemesi yaparak bünyesini geliştirdi. Magnitogorsk’a uçuşlar başlatılarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Şirketin Koltsovo havalimanı ile işbirliği içerisinde olduğu biliniyor. Rusline şirketi ve üçüncü şahıslar arasında lojistik hizmeti sağlayan etki için tamamen sahip olunan yan kuruluşunu kurarak “HIZLI”, Rusya havayollarının yanı sıra Yeni Bağımsız Devletler havayolları arasında yedek parça tedariki ve tedarik hizmetini iyileştirmek için kurumsal varlığa sahip ayrı bir tüzel kişilik haline gelerek önemli havayolu ulaşım şirketlerinden biri oldu. Gelişimini daha da ileri bir seviyeye taşıyan firma ileriki günlerde de filo ağını arttırmayı planlıyor.

RusLine Check-In İşlemleri

Check-ın işlemleri için kalkış saatinden son 40 dakika öncesine kadar yapıldığı vurgulanıyor.Yolcuların biniş kartına basamamaları durumunda havalimanındaki uçuş için check-in masalarının herhangi birinden veya kalkıştan en geç 50 dakika önce “RusLine” havayolunun bir temsilcisine başvurmaları gerekliliği belirtiliyor. Yolcuların birçok işlemlerini check-ın üzerinden yapmaları,hem firmaya hem de yolculara hızlı işlem yapma fırsatı sunuluyor.

RusLine Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Şirket kullanıcılara bagaj hakkını 20 kg olarak bir hak tanıyor.Şirket yolculardan ek bagajlar için ek ücret istenmektedir.

RusLine Koltuk Seçimi

Şirket bünyesinde yolcuların istedikleri koltukta gitmeleri için önceden koltuklarını ayırttırmalarını belirtiyor. Şirket Check-ın işlemleri ile de bu seçimi yapabileceklerini bildiriyor.

RusLine Diz Mesafesi

Yolcuların diz mesafesi aralığının geniş olduğu koltukların seçimi için acil çıkış kapılarının yakınında bulunan koltukları tercih etmeleri söyleniyor.

RusLine Yiyecek, İçecek ve İkram

Şirket yolcuları için lezzetli yiyecek ve ikramlar tercih ettiklerini vurgulayarak,ikramlarında herhangi bir ücret talep etmedikleri biliniyor.

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Donavia Uçak Bileti

Donavia Uçak Bileti

Donavia uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Donavia uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Donavia Havayolu şirketi …