Anasayfa / Hava Yolları / Flydubai Uçak Bileti
Flydubai uçak bileti
Flydubai uçak bileti

Flydubai Uçak Bileti

Flydubai uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Flydubai uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Flydubai Hakkında

Havayolu şirketi, Dubai Uluslararası Havalimanı merkezli bir düşük maliyetli bir havayoludur. Firma birçok noktaya hizmet gerçekleştirmektedir. Gerçekleştirdiği seferlere bakıldığı zaman Ortadoğu, Asya, Afrika ve Avrupa’da 90’dan fazla noktaya sefer düzenleyerek uçuş gerçekleştirir. Bunların arasında Afganistan, Bahreyn, Bangladeş, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Mısır, Irak, Hindistan, İran, Lübnan, Umman, Pakistan, Rusya, Suudi Arabistan ve Yemen bulunmakta olup Havayolu’nun filosu 49 Boeing 737-800 olmaktadır. Bu filoların içerisinde sadece Ekonomi Sınıfı koltuklar ile hazırlanmış uçaklar ve hem Business hem de Ekonomi Sınıfı kabinleri bulunuyor. Şirketin Business Sınıf yolcuları, Dubai Uluslararası Havalimanı’ndaki havayolunun bekleme salonlarına erişimin yanı sıra, öncelikli check-in, hızlı-sıra güvenlik kuyrukları ile işlemlerini kolayca gerçekleştirebiliyorlar.

Flydubai Check-In İşlemleri

Havayolu şirketi onlıne check-ın hizmeti sunuyor olup, kullanıcıların koltuk seçimi ve diğer işlemlerini hızlı yapmaları için olanak sağlıyor.

Flydubai Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Yolcuların bagaj hakları 20 kg olarak belirlenmekte. Bagaj haklarının arttırılmasının arzu eden yolcuların ek ücret ödemelerinin gerekliliği vurgulanıyor.

Flydubai Koltuk Seçimi

Havayolu şirketi, check-ın işlemleri üzerinden koltuk seçim yapma olanağı tanıyor olup, Yolcuların aile ve arkadaşları ile yan yana uçma isteği veya arka arkaya uçma isteği üzerine checek-ın işlemleri üzerinden isteğinize bağlı koltuk seçebiliyorsunuz.

Flydubai Diz Mesafesi

Şirketin özel olarak tasarladığı bilinen ve uçakların en ön sıralarına yerleştirilmiş olan deri koltukların yolculara daha rahat bir yolculuk yapmalarını sağlıyor. Ayrıca koltukların özel bel desteği bulunan koltuklarda, diz mesafesi ve koltuk aralığı daha geniş olmakta.

Flydubai Yiyecek, İçecek ve İkram

Şirket bünyesinde 90 dakikadan daha az süren uçuşlarda tatlı, tuzlu atıştırmalıklar sunuyor olup, Doksan dakika ve 3 saat arasında süren tüm yolculuklarda değişik lezzetlerde menüler sunduğu biliniyor.

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Donavia Uçak Bileti

Donavia Uçak Bileti

Donavia uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Donavia uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Donavia Havayolu şirketi …