Anasayfa / Hava Yolları / Transavia Uçak Bileti
Transavia uçak bileti
Transavia uçak bileti

Transavia Uçak Bileti

Transavia uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Transavia uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu ulaşım merkezi olan firma, 1965 yılında Hollanda’da Transavia Hollanda adıyla insanlara hizmet vermek için kurulmuştur. Ücretlerin düşük tutan ve herkesin bütçesine uygun hareket edebildiği bir firmadır. Seferlerinin geneli düşük maliyetli olan firma KLM tarafından satın alınmıştır. 2003 yılında satın alınan firma Air France KLM Grubun bir üyesi olarak hizmetine devam etmektedir. Havayolu şirketinin seferlerinin bit çoğu kış mevsiminde Avrupa’da kar sporları yapılan ülkelere veya yaz aylarında genellikle Akdeniz ülkelerine, tatil amaçlı gezilerde sıkça kullanılan bir havayolu firması olarak tercih ediliyor. Transavia,seferler konusunda Hollanda’da, ileri gelen bir firmadır. Şirketin genel merkezi ise Hollanda’da bulunan Amsterdam, Schiphol, Roterdam-The Hague ve Eindhoven havaalanlarında bulunmaktadır. Müşteriler tatil yerlerine sıkça giden bu şirketi tercih ederek memnuniyetlerini dile getiriyorlar.

Transavia Check-In İşlemleri

Transavia havayolu şirketi,web sitesine check-in işlemi için gerekli bilgilerin girilmesi ve biniş kartının çıktı alınması işleminin gerçekleştirilmesi kolaylığı sağlıyor. Check-ın işlemlerinin  kalkış saatinden 24 saat önce başladığı belirtiliyor. Kalkıştan son 4 saat içerisinde de check-ın işlemlerinin kapanacağı belirtiliyor. Şirketin sitesi üzerinden detaylı bilgiye ulaşılsabiliyor.

Transavia Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Müşterilerin 10 kiloyu aşmayan bir tane bagaj hakkı bulunuyor. Öne sürülen bagaj boyutu  40x25x20 cm boyutlarında olması belirtiliyor. El bagajlarının ise 55x35x25 cm boyutlarında olması söyleniyor.

Transavia KOLTUK SEÇİMİ

Yolcuların koltuk seçimlerini onlıne check-ın işlemleri üzerinden yapması gerektiğini firma vurguluyor.

Transavia DİZ MESAFESİ

Şirket diz mesafesi aralığının fazla olduğu koltukların seçimi için erken davranmalarını belirtiyor.

Transavia Yiyecek, İçecek ve İkram

Şirket bünyesinde müşterilere birçok çeşit yemek hizmeti sunmakta. Herhangi bir yemek ücreti talep edilmediği edinilen bilgiler içersinde yer alıyor. Ek yemek ve ek ikramlar için ücret alındığı söylenenler içerisinde.

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Donavia Uçak Bileti

Donavia Uçak Bileti

Donavia uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Donavia uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Donavia Havayolu şirketi …