Anasayfa / Ucuz Uçak Bileti / İstanbul Sao Paulo Uçak Bileti
İstanbul Sao Paulo Uçak Bileti
İstanbul Sao Paulo Uçak Bileti

İstanbul Sao Paulo Uçak Bileti

İstanbul Sao Paulo uçak bileti sayfamızdan, en ucuz İstanbul Sao Paulo uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sao Paulo, Brezilya’nın en büyük şehri olarak bilinmektedir. Aynı zamanda bu yer, Avrupa’nın en büyük sanayi merkezi konumundadır. Bununla birlikte bu kadar büyük ve gelişmiş olması sayesinde, her yıl Amerika ve Avrupa’nın pek çok yerinden büyük oranda göç alır. Ülkenin yeşil şehri Rio kadar yeşile ve maviye sahip olması da, onu başlı başına vazgeçilmez yapmaktadır. Yanı sıra, sanat, kültür ve eğlence anlamında da, sizlere pek çok şey verebilecek bir kenttir. Özellikle buraya ziyaretiniz esnasında, bir fincan kahve içmeden asla gitmeyiniz deriz. Uçaktan indiğiniz anda, tropik bitkileri, canlılığı, sesleri ve kokuyu tüm anlamıyla hissedebileceksiniz. Tüm bunların yanında sizlere muazzam bir kültür şöleni yaşatacak olan bu yeri yakından tanımanızı tavsiye ederiz.

Sao Paulo’ya nasıl gidilir?

Ülkemizden Sao Paulo kentine direkt uçuş seferleri mevcuttur. Bunun yanında, alternatif yurt dışı firma uçakları ile birlikte farklı noktalardan da aktarmalı olarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Sao Paulo’nun Guarulhos Havaalanı’ndan merkeze gidebilmeniz için pek çok alternatif bulmanız mümkün.

Sao Paulo’ya ne zaman gidilir?

Şehirdeki etkinliklerin yoğunlaştığı ve diğer aylara göre daha az yağış aldığı dönemler, İlkbahar ve Sonbahar aylarıdır. O yüzden bu şehrin ziyaret edileceği en ideal dönemler de bu aylardır. Ayrıca dikkat edilmesi gereken bir başka husus, burada Aralık-Şubat ayları yaz, Haziran-Ağustos ayları ise kıştır. Yaz ayları sıcak ve yağışlıyken, kış ayları da bir o kadar soğuk ve yağışsızdır. Ayrıca tatilinizi, Şubat ayında düzenlenen ve canlı bir şekilde kutlanan Rio Karnavalı Sao Paulo’da’da geçirmenizi de tavsiye ederiz. Öte yandan kendinizle baş başa kalabileceğiniz sakin ve huzurlu bir tatil geçirmek istiyorsanız, muhakkak kış ayında buraya gelmelisiniz. Üstelik otel fiyatları da oldukça ucuz olacaktır.

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Malta Adası Uçak Bileti

Malta Adası Uçak Bileti

Avrupa’da yer alan ada devleti parçası Malta adası uçak bileti ile gidilerek tarihinin hazine yuvası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir