Anasayfa / Ucuz Uçak Bileti / İstanbul Denpasar Uçak Bileti
İstanbul Denpasar Uçak Bileti
İstanbul Denpasar Uçak Bileti

İstanbul Denpasar Uçak Bileti

İstanbul Denpasar uçak bileti sayfamızdan, en ucuz İstanbul Denpasar uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Güzel çiçeklerin diyarı olarak bilinen Denpasar, sizlere Uzak Doğu’da keşfedilecek pek çok imkan verecektir. Endonezya’nın en turistik ve popüler yerlerinden biri olan bu mekan, birçok ada ile komşu konumundadır. Mercan kayalıkları ile çevrili bu adanın güney kumsalı beyazla, kuzeydekiler ise siyahla kaplıdır. Kendine özgü marjinal yapıya sahip bu ada, sizlere harika bir tatil deneyimi yaşatacaktır. Bunların yanı sıra bu şehir, ülkenin en önemli ticaret merkezlerinden biri olmasıyla birlikte, en büyük şehri durumundadır. Denpasar içerisinde bulundurduğu kültürel çeşitliliği ile sizlere unutulmaz bir seyahat yaşatacaktır.

Denpasar’a nasıl gidilir?

Ülkemizden Denpasar’a uluslararası havayolu şirketlerinin aktarmalı uçuşları bulunmaktadır. Türk Hava Yolları ile Singapur’dan aktarmalı olarak Bali’ye geçebilirsiniz. Yanı sıra Malezya Havayolları ile Kuala Lumpur’a aktarmalı olarak gidebilmeniz de mümkün.  Ancak ne yazık ki aktarmasız uçuşlar mevcut değildir. Bununla birlikte, yolculuk süresi yaklaşık 15 saat civarındadır. Denpasar Uluslararası Havalimanı, yani gerçek ismiyle Bali Ngurah Rai İnterntional Airpot ile merkez mesafesi, yaklaşık olarak 20 dakikadır.

Denpasar’a ne zaman gidilmelidir?

Denpasar, Tropikal iklime sahip bir adadır. Dolayısıyla yıl boyu sıcak ve nemlidir. Özellikle Ekim ile Mart ayları arasında bol yağış almaktadır. Az yağış aldığı ve nem oranının düşük olduğu dönem ise Eylül ayıdır. Aynı zamanda bu ayda güneş kendini daha çok göstermektedir. Bu yerin en yoğun olduğu, hatta dolup taşıdığı sezon da yaz mevsimidir. Bali’ye gidilebilecek en ideal dönem, en az yağışlı olan Nisan ile Eylül ayları arasındadır. Tanrılar Ülkesi olarak bilinen, birbirinden çeşitli kültürel özellik barındıran bu şehre yolculuk etmek, sizlere bambaşka deneyimler yaşatacak. Özellikle ormanları ve pirinç tarlaları, gerçekten de görülmeye değer.

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Dublin Uçak Bileti

Dublin Uçak Bileti

Dublin, nüfusu 500 binden fazla olan turistik kent olup, İrlanda’nın bolca ziyaret edilen başkentidir. Dublin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir