İstanbul Ankara Uçak Bileti

tarafından
13
İstanbul Ankara Uçak Bileti

İstanbul Ankara uçak bileti sayfamızdan, en ucuz İstanbul Ankara uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

İstanbul havalimanına ulaşım sağlayacağınız araçlar ve Ankara havalimanından şehir merkezine ulaşım sağlayacağınız birçok seçenek bulunuyor.

İstanbul Şehir Merkezinden Havalimanına ulaşım

Atatürk Havalimanı

İstanbul’dan Atatürk Havalimanına sağlayacağınız ulaşım seçenekleri sizlere kolaylık sağlıyor. Atatürk Havalimanının açık ve kapalı otoparkı bulunuyor olup, havalimanına ulaşımı metro, taksi, havaalanı servisleri ve kendi şahsi aracınızla sağlayabiliyorsunuz.

Taksi

Tercih edeceğiniz ulaşım seçeneklerinden en hızlı ulaşım araçlarından biriside taksi oluyor. Trafiğin yoğun olduğu saatlerde yola çıkmadığınız taktirde taksi ile havaalanına ulaşmanız kolay olacaktır. Ancak trafiğin yoğun olduğu bölgeleri tercih etmemeniz iyi olacaktır.

Havabüs

İstanbul’da birçok farklı noktalardan havabüs ile havaalanına ulaşımı sağlayabiliyorsunuz. Havataş seferleri Taksim ve Yenikapıda bulunan İDO iskelesinden hareket ederek havalimanına sizi ulaştırmakta.

Otobüs

Otobüs Taksimden TH1 ve Yenikapıdan YH-1  numaralı otobüsler ile Atatürk havalimanına ulaşıyorsunuz.

Metro

Taksiden sonra en iyi ve hızlı ulaşım alternatifi metro oluyor. Fatih, Topkapı, Esenler, Yenikapı, Aksaray gibi birçok noktadan metro ile ulaşımı gerçekleştirebilirsiniz.

Araç Kiralama

Birçok araç kiralama şirketlerinin bulunduğu şehirlerde havaalanına ulaşımda bir hayli kolay oluyor. Havaalanına ulaştıktan sonra kiralamış olduğunuz aracı firmaya şubesinin bulunduğu havalimanına teslim edebilirsiniz.

Havalimanı Bilgileri

Havalimanı dış hatlarında; Simit Sarayı, Caffe Nero, Starbucks Coffee bulunuyor. Dış hatlar gidiş katında da ; Coffee Nero, Simit Sarayı, Efes Beerport, Starbucks Coffee, Popeyes Sbarro, Eat& Go, Zero Cafe, Coca Cola Cafe yer alıyor. İç hatlar gidiş katında; Tadında Anadolu, Kantin, Starbucks Cafe, Sbarro, Burger King bulunuyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı

Özel aracınızla TEM otoyolundan havalimanına ulaşabilirsiniz.

Taksi

Trafik yoğunluğundan dolayı belli başlı yerleri ulaşım ağı olarak tercih etmezseniz taksi ile hızlı ve kolayca havalimanına ulaşabilirsiniz.

Havabüs

Yolcuların doğrudan havalimanına ulaşmasını sağlayan ağ Havabüs olmakta.

Otobüs

Otobüsler ile Kadıköy yönünde E10, E11, Ümraniye E18, Pendik için KM20 ve 132H numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz. Bostancı yönünde ise E9, 4. Levent yönünde E3 ve 122H otobüsleri ile havalimanına ulaşabilirisiniz. Cevizli Kartal Metro yönünde ise KM22 numaralı otobüsleri kullanabilme imkanınız vardır.

Marmaray

Avrupa yakasından gelenler için iyi bir tercih olan Marmaray, sizi Kartal’a kadar getirir. Sonrasından taksi veya otobüsle havalimanına geçebilirsiniz.

Metro

Kadıköy’den hareket eden ve Bostancı, Küçükyalı, Maltepe istasyonlarından geçen metro ile Kartal da inerek havalimanına giden ulaşım araçlarına binebilirsiniz.

Havalimanı Bilgileri

Yolcu holünde, Simit Sarayı, Burger King, Popeyes, İstanbul Cafe, Mc D Cafe, Center Point , Usta dönerci ve Kahve Dünyası bulunuyor. Dış hatlarda ise; Secco Kafe, Burger King, Sbarro, Trattoria, Milano, Usta Dönerci, Grab & Fly, Gate Cafe bulunuyor. İç hatlar bilet kontrolünden sonra; Center Point, Kıvanç Gökçe Büfe, Mc Donald’s, Kahve Dünyası, Simit& çay, Coca Cola Cafe yer alıyor. Zengin ve çeşitli ürünleri bulacağınız alışveriş mağazaları da havalimanı alanlarından sizleri bekliyor.

Havalimanından Ankara Şehir Merkezine Ulaşım

Belko Air

Havalimanında şehir merkezleri Sıhhıye, Ulus, Kızılay gibi noktaların arasında 442A ve 442K  hat numaralı otobüsler 06:00 ve 00:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

EGO otobüsleri

Havalimanından 442-3 hat üzerinden kalkan otobüsler ile Güvenpark,Sıhhıye, Arena gibi noktalara ulaşabiliyorsunuz.

Taksi

Taksiler ile havalimanından şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Havalimanında 11 tane araç kiralama ofisi bulunuyor. Bu ofislerden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Uçak Bileti