Anasayfa / Ucuz Uçak Bileti / İstanbul Osaka Uçak Bileti
İstanbul Osaka Uçak Bileti
İstanbul Osaka Uçak Bileti

İstanbul Osaka Uçak Bileti

İstanbul Osaka uçak bileti sayfamızdan, en ucuz İstanbul Osaka uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Tokyo’dan sonra Japonya’nın en büyük ikinci şehri olan Osaka, ‘Milletin Mutfağı’ olarak alınarak, Japonya mutfağının başkenti sayılmaktadır. Bu şehir, dünya çapında gurme kenti olarak bilinen, kendine has lezzet kültürü ile, her yıl çok sayıda turiste ev sahipliği yapmaktadır. Tarih boyunca ideal bir yerleşim alanı olarak görülen bu yer, oldukça verimli bir arazi üzerine inşa edilmiştir. Ayrıca, bu şehirde bulunan kalıntılar, Osaka’daki yerleşimin izleri olarak kabul edilmiştir. Bu muhteşem kent, Asya’nın en güzel şehirleri arasından sayılarak, ziyaretçilere müthiş bir tatil vadediyor. Öte yandan Osaka, sizlere Japon mimarisinin en güzel örneklerini sunacak ve Japon coğrafyasının göz kamaştıran doğası ile sizleri büyüleyecektir. Rengarenk Osaka sokakları, onlarca müzesi, kıpır kıpır nüfusu ve sayısız sanatsal etkinlikleri ile gerçekten görülmeye değer bir yerleşke.

Osaka’ya nasıl gidilir?

Türkiye’den Osaka’ya gidebilmeniz için pek çok havayolu şirketi vardır. Hem direkt, hem de aktarmalı uçuşlar bulabilmeniz mümkündür. Eğer aktarmasız uçuşla gidecekseniz, yolculuk süreniz yaklaşık 11 saat olacaktır. Ancak planınızı yaparken, saat farkını muhakkak göz önünde bulundurmanız gerekir. Kansai Uluslararası Havalimanı’na vardığınızda tren yolu ile rahatlıkla merkeze geçebilirsiniz. Ancak, burada iki farklı tren yolu bulunmaktadır. Gideceğiniz noktayı önceden belirlemenizde fayda var. Bunun yanında otobüs ve limuzin seçenekleri ile de merkeze gidebilirsiniz.

Osaka’ya ne zaman gidilir?

Osaka, Tropikal iklime sahiptir. Dolayısıyla nemli bir havası vardır. Şehirde yılın büyük çoğunluğunda yağış gözlemlenir. Mayıs ve Temmuz ayları, şehrin en fazla yağış aldığı mevsimlerdir. Yaz mevsimi; sıcak, yağışlı ve bol nemli geçer. Kış ayları ise fazla soğuk geçmez. Osaka’da kış mevsimi sert geçmediğinden, ziyaret etmek için oldukça idealdir. Nisan ve Eylül ayları da ideal dönemler arasında yer alır.

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Malta Adası Uçak Bileti

Malta Adası Uçak Bileti

Avrupa’da yer alan ada devleti parçası Malta adası uçak bileti ile gidilerek tarihinin hazine yuvası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir