Anasayfa / Ucuz Uçak Bileti / İstanbul Hong Kong Uçak Bileti
İstanbul Hong Kong Uçak Bileti
İstanbul Hong Kong Uçak Bileti

İstanbul Hong Kong Uçak Bileti

İstanbul Hong Kong uçak bileti sayfamızdan, en ucuz İstanbul Hong Kong uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul – Hong Kong Havalimanı ve Şehir merkezine Ulaşım

İstanbul’da havalimanına ulaşım sağlamak ve Hong Kong havalimanından şehir merkezine ulaşım sağlayacağınız birçok ulaşım aracı bulunuyor.

İstanbul Şehir Merkezinden Havalimanına ulaşım

Atatürk Havalimanı

Havalimanına ulaşımı birçok farkı ulaşım aracı ile sağlayabiliyorsunuz. Taksi, Havabüs, Otobüs en çok tercih edilen ulaşım araçları içerisinde bulunuyor.

Taksi

En hızlı ulaşım araçlarından biriside taksi oluyor.  Havalimanına giderken trafiğin sıkışık olduğu ve zaman kaybedeceğiniz yolları tercih etmemenizi öneririz.

Havabüs

Havalimanına ulaşımı havabüs ile farklı noktalardan gerçekleştirebiliyorsunuz. Havalimanına gerçekleştireceğiniz ulaşımda Taksim ve Yenikapı da yer alan İDO iskelesinden havabüse binebilirsiniz.

Otobüs

Otobüs Taksimden TH1 ve Yenikapıdan YH-1  numaralı otobüsler ile Atatürk havalimanına ulaşıyorsunuz.

Metro

Metro insanların taksiden sonra en çok tercih ettikleri ulaşım aracı olarak nitelendiriliyor. Metroya Fatih, Topkapı, Esenler, Yenikapı, Aksaray gibi birçok başlangıç noktasından binerek havalimanına ulaşımı gerçekleştirebiliyorsunuz.

Araç Kiralama

Araç kiralama şirketleri ile görüşerek kendinizin kullanacağı bir araç ile ulaşım gerçekleştirebilirsiniz.

Havalimanı Bilgileri

Havalimanı dış hatlarında yer alan cafe ve restoranlarda yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Dış hatlarda; Starbucks Coffe, Simit Sarayı, Caffe Nero var. Dış hatların gidiş kısmında ise; Simit Sarayı, Eat & Go, Zero Cafe, Coca Cola, Starbucks Coffee, Efes Beerport bulunuyor. İç hatlar gidiş katında da; Kantin, Starbucks, Sbarro, Tadında Anadolu, Burger King bulunuyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı

Özel aracınızla TEM otoyolundan havalimanına ulaşabilirsiniz.

Taksi

Taksi ile havalimanına çabucak ulaşmanız mümkün. Tabi ki trafiğin yoğun olduğu bölgeleri tercih etmezseniz.

Havabüs

Yolcuların doğrudan havalimanına ulaşmasını sağlayan ağ Havabüs olmakta.

Otobüs

Otobüsler en ucuz olan ulaşım aracı olarak tercih ediliyor. Otobüsler genel olarak Kadıköy yönünde E10, E11 ve Ümraniye E18, Pendik için ise KM20, 132H numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz. E9,4. Bostancı yönünde gitmektedir. Levent yönünde ise E3 ve 122 H otobüsleri ile havalimanına gidebilirsiniz.

Marmaray

Marmaray ile Kartal’a kadar gelip, oradan havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Metro

İnsanların tercih ettiği bir diğer ulaşım aracıda Metro oluyor. Metro ile Kadıköy’den Bostancı, Küçükyalı, Maltepe istasyonlarından geçerek  Kartal da iniyorsunuz.

Havalimanı Bilgileri

Havalimanı hatlarında; Popeyes, Simit Sarayı, Burger King, Center Point, İstanbul Cafe, Mc D Cafe, Usta dönerci ve Kahve Dünyası bulunmakta. Havalimanı Dış hatlarda ise; Usta Dönerci, Burger King, Secco Kafe, Sbarro, Trattoria, Milano, Grab & Fly, Gate Cafe bulunuyor.

Havalimanından Hong Kong Şehir Merkezine Ulaşım

Airport Express

Airport Express, havalimanından şehir merkezine ulaşımın en kolay seçeneklerinden birisi. 24 dakika içerisinde havalimanından şehir merkezine ulaşabilirisiniz.

Deniz Botu

Bot için 1. Terminaldeki ofisten biletinizi alarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Şehir merkezine ulaşmak için Cityflyer ismindeki otobüslere binerek 40 dakika gibi bir süre zarfında şehir merkezine ulaşabilmektesiniz.

Taksi

Taksilerde dikkat etmeniz gereken bir husus, şehir merkezine giden taksilere binecekseniz kırmızı renkli taksilere binmeniz gerekiyor. Diğer renklerde olan taksileri başka yönlere gidebiliyor.

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Malta Adası Uçak Bileti

Malta Adası Uçak Bileti

Avrupa’da yer alan ada devleti parçası Malta adası uçak bileti ile gidilerek tarihinin hazine yuvası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir