Anasayfa / Ucuz Uçak Bileti / İstanbul Gran Canaria de Las Palmas Uçak Bileti
İstanbul Gran Canaria de Las Palmas Uçak Bileti
İstanbul Gran Canaria de Las Palmas Uçak Bileti

İstanbul Gran Canaria de Las Palmas Uçak Bileti

İstanbul Gran Canaria de Las Palmas uçak bileti sayfamızdan, en ucuz İstanbul Gran Canaria de Las Palmas uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kanarya Adaları’nın başkentlerinden birisi olan Gran Canaria de Las Palmas, İspanya’nın en büyük liman kentlerinden biridir. Atlantik okyanusunun maviliklerinde bulunan bu muhteşem Avrupa şehri, sizlere tatiliniz süresince, bambaşka deneyimler yaşatacaktır. Bu şehir, mutfağı ve enfes mimarisinin yanı sıra, doğal güzellikleri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Ayrıca, çölü, plajları, doğal güzellikleri ve rengarenk evlerinin yanında,  yıl boyu faaliyette olan gece kulüpleri, karnaval ve festival gibi kültürel etkinliklerinin de karşısında büyülenmemek elde değil. Eğer tatil için burayı seçecekseniz, tüm yıl denize girme fırsatını yakalayacağınızı unutmayın deriz.

Gran Canaria de Palmas’a nasıl gidilir?

Kanarya adalarına, uçak veya otobüs yoluyla Avrupa’ya geçip, oradan da deniz yoluyla gidebilirsiniz. Ancak direkt uçuş yoluyla gitmek istiyorsanız, İspanya aktarmalı olarak orada bulunan Tenerife ve Fuerteventura havalimanlarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca belirtmeliyiz ki bu yöntem, sizler için daha ekonomik ve daha kolay olacaktır. Bunların yanı sıra Fas aktarmalı olarak da uçak ve deniz yolu seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Bu tercih ise sizlere yeni yerler görme ve tanıma imkanı verecektir.

Gran Canaria de Palmas’a ne zaman gidilir?

Kanarya adaları tropikal iklime sahip bir yerdir. Dolayısıyla sıcak, kuru ve yağışlı bir havası vardır. Aynı zamanda havasını, okyanus ve alize rüzgarları yumuşattığından, tam bir tatil atmosfer kıvamındadır. Hava sıcaklığı yıl boyu değişmeyerek 18 ile 28 dereceleri arasında seyreder. Bu durum adaya her sene turist çekme imkanı yaratır. Yani, bu adaya hangi mevsimde giderseniz gidin, denize girebileceksiniz. Özellikle kış aylarında Avrupalılar için bir tatil cenneti sayılmaktadır. Eğer tatil tercihinizi yaz sezonundan yana kullanacaksanız, mutlaka Kanarya adalarını da aklınızda bulundurmalısınız.

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Malta Adası Uçak Bileti

Malta Adası Uçak Bileti

Avrupa’da yer alan ada devleti parçası Malta adası uçak bileti ile gidilerek tarihinin hazine yuvası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir