Anasayfa / Ucuz Uçak Bileti / İstanbul Graz Uçak Bileti
İstanbul Graz Uçak Bileti
İstanbul Graz Uçak Bileti

İstanbul Graz Uçak Bileti

İstanbul Graz uçak bileti sayfamızdan, en ucuz İstanbul Graz uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

İstanbul’dan havalimanına ulaşıp, oradan da Graz şehrine ulaşmak için tercih edebileceğiniz ulaşım araçlarını sıraladık.

İstanbul Şehir Merkezinden Havalimanına ulaşım

Atatürk Havalimanı

Havalimanına ulaşımı birçok farkı ulaşım aracı ile sağlayabiliyorsunuz. Atatürk Havalimanının açık ve kapalı otoparkı bulunuyor olup, havalimanına ulaşımı metro, taksi, havaalanı servisleri ve kendi şahsi aracınızla sağlayabiliyorsunuz.

Taksi

En hızlı ulaşım araçlarından biriside taksi oluyor. Trafiğin yoğun olduğu saatlerde yola çıkmadığınız taktirde taksi ile havaalanına ulaşmanız kolay olacaktır. Ancak trafiğin yoğun olduğu bölgeleri tercih etmemeniz iyi olacaktır.

Havabüs

İstanbul’da birçok farklı noktalardan havabüs ile havaalanına ulaşımı sağlayabiliyorsunuz. Havataş seferleri Taksim ve Yenikapıda bulunan İDO iskelesinden hareket ederek havalimanına sizi ulaştırmakta.

Otobüs

Otobüs Taksimden TH1 ve Yenikapıdan YH-1  numaralı otobüsler ile Atatürk havalimanına ulaşıyorsunuz.

Metro

Taksiden sonra en iyi ve hızlı ulaşım alternatifi metro oluyor. Fatih, Topkapı, Esenler, Yenikapı, Aksaray gibi birçok noktadan metro ile ulaşımı gerçekleştirebilirsiniz.

Araç Kiralama

Birçok araç kiralama şirketlerinin bulunduğu şehirlerde havaalanına ulaşımda bir hayli kolay oluyor. Havaalanına ulaştıktan sonra kiralamış olduğunuz aracı firmaya şubesinin bulunduğu havalimanına teslim edebilirsiniz.

Havalimanı Bilgileri

Havalimanı dış hatlarında; Simit Sarayı, Caffe Nero, Starbucks Coffee bulunuyor. Dış hatlar gidiş katında da ; Coffee Nero, Simit Sarayı, Efes Beerport, Starbucks Coffee, Popeyes Sbarro, Eat& Go, Zero Cafe, Coca Cola Cafe yer alıyor. İç hatlar gidiş katında; Tadında Anadolu, Kantin, Starbucks Cafe, Sbarro, Burger King bulunuyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı

Özel aracınızla TEM otoyolundan havalimanına ulaşabilirsiniz.

Taksi

Trafik yoğunluğundan dolayı belli başlı yerleri ulaşım ağı olarak tercih etmezseniz taksi ile hızlı ve kolayca havalimanına ulaşabilirsiniz.

Havabüs

Yolcuların doğrudan havalimanına ulaşmasını sağlayan ağ Havabüs olmakta.

Otobüs

Otobüsler ile Kadıköy yönünde E10, E11, Ümraniye E18, Pendik için KM20 ve 132H numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz. Bostancı yönünde ise E9, 4. Levent yönünde E3 ve 122H otobüsleri ile havalimanına ulaşabilirisiniz. Cevizli Kartal Metro yönünde ise KM22 numaralı otobüsleri kullanabilme imkanınız vardır.

Marmaray

Avrupa yakasından gelenler için iyi bir tercih olan Marmaray, sizi Kartal’a kadar getirir. Sonrasından taksi veya otobüsle havalimanına geçebilirsiniz.

Metro

Kadıköy’den hareket eden ve Bostancı, Küçükyalı, Maltepe istasyonlarından geçen metro ile Kartal da inerek havalimanına giden ulaşım araçlarına binebilirsiniz.

Havalimanı Bilgileri

Yolcu holünde, Simit Sarayı, Burger King, Popeyes, İstanbul Cafe, Mc D Cafe, Center Point , Usta dönerci ve Kahve Dünyası bulunuyor. Dış hatlarda ise; Secco Kafe, Burger King, Sbarro, Trattoria, Milano, Usta Dönerci, Grab & Fly, Gate Cafe bulunuyor. İç hatlar bilet kontrolünden sonra; Center Point, Kıvanç Gökçe Büfe, Mc Donald’s, Kahve Dünyası, Simit& çay, Coca Cola Cafe yer alıyor.

Havalimanından Graz Şehir Merkezine Ulaşım

Graz şehri 2003 yılında Avrupa Kültür Başkentliğine ev sahipliği yapmıştır. Avusturya’nın Steiermark eyaletinin başkenti olmakta. Graz toplu taşımada tramvay ve otobüsleri tercih ediyor. Şehir içerisinde bulunan bisiklet sürme alanları ile şehri dolaşabilirsiniz. Havalimanından şehir merkezine ulaşmak için tercih edeceğiniz araçlar ise;

Otobüs

Terminalin çıkış kısmında bulunan duraklardan otobüslere 2.20 Euro gibi bir fiyattan binerek, 12 dakika içerisinde şehir merkezinde olabiliyorsunuz.

Otel Servisleri

Birçok otelin sunduğu araç servisi ile terminalden şehir merkezine ulaşabiliyorsunuz.

Taksi

Havalimanından şehir merkezine götürecek olan taksi yaklaşık 20 Euro karşılığında sizden ücret alıyor.

Araç Kiralama

Uluslararası sürücü ehliyetine sahipseniz araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Havalimanı Shuttle Servisleri

Bir yıl boyunca hizmet veren iki şirket servisleri ile sizi şehir merkezine ulaştırıyor. Bütçenize göre taksi, otobüs veya limuzinle şehir merkezine ulaşabiliyorsunuz.

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Malta Adası Uçak Bileti

Malta Adası Uçak Bileti

Avrupa’da yer alan ada devleti parçası Malta adası uçak bileti ile gidilerek tarihinin hazine yuvası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir