Anasayfa / Ucuz Uçak Bileti / İstanbul Pattaya Uçak Bileti
İstanbul Pattaya Uçak Bileti
İstanbul Pattaya Uçak Bileti

İstanbul Pattaya Uçak Bileti

İstanbul Pattaya uçak bileti sayfamızdan, en ucuz İstanbul Pattaya uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Hem etkinlik, hem de gezilecek anlamda pek çok alternatife sahip olan Pattaya, anıtsal park ve tarihi yapılar bakımından da oldukça ün kazanmıştır. Özellikle tapınaklar konusunda bayağı nam salmış olan bu mekan, sizlere güzel deneyimler kazandıracak, ve mimari yapılarıyla da büyüleyecektir. Ayrıca Pattaya’nın kelime anlamının, Güney Batı Muson Rüzgarı olmasıyla birlikte, Tayland’ın da en önemli şehirlerinden birisidir. Asya’nın en gözde rotalarından olan bu yeri, mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Pattaya’ya nasıl gidilir?

Ulaşılması kolay yerlerden olan Pattaya’ya, ülkemizde pek çok havalimanıyla gitmek mümkün. Ancak Pattaya’nın kendi havaalanı olmadığından Bangonk’a gidip, oradan geçmeniz gerekmektedir. Bangonk’a tarifeli uçak seferleri düzenleyen havayolları, Emirates, Qatar Airways ve Singapur’dur. Bunlarla birlikte uçak bileti kampanyalarını 5, 6 ay öncesinden takip etmeniz, sizlere yarar sağlayacaktır. Özellikle kış aylarında, daha fazla havayolu kampanyası bulunmaktadır.

Bangonk’tan Pattaya’ya nasıl gidilir?

Türkiye’den uçuşlar Bangok şehrine doğru olduğundan, buradan Pattaya’ya nasıl geçileceğini bilmeniz gerekmektedir. Bangonk ile Pattaya arası yaklaşık 2 saat sürmektedir. Ancak trafiğe bağlı olarak değişebilmektedir. Suvarnabhumi Havaalanından mini-van veya limunizle sizi merkez ya da Pattaya’ya götürmek isteyenlere aldanmayın. En uygun olanı taksi veya otobüs seçenekleridir.

Pattaya’ya ne zaman gidilmelidir?

Tropikal iklime sahip olan Pattaya, pek çok kişinin tatil rotası olarak bir numaralı tercihidir. Burada Aralık Şubat ayları sıcak ve kuru, Mart Nisan ayları sıcak ve nemli, Mayıs Kasım ayları ise sıcak fakat yağışlıdır. Şehirde tüm yılın ortalama sıcaklığı 30 derece civarındadır. Eğlence deyince ilk akla gelen yerlerden biri olan Tayland’a gidecekseniz eğer, muhakkak tercihlerinizin ilk sıralarında Pattaya bulunmalıdır.

 

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Malta Adası Uçak Bileti

Malta Adası Uçak Bileti

Avrupa’da yer alan ada devleti parçası Malta adası uçak bileti ile gidilerek tarihinin hazine yuvası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir