Anasayfa / Ucuz Uçak Bileti / İstanbul Palma de Mayorka Uçak Bileti
İstanbul Palma de Mayorka Uçak Bileti
İstanbul Palma de Mayorka Uçak Bileti

İstanbul Palma de Mayorka Uçak Bileti

Palma de Mayorka uçak bileti sayfamızdan, en ucuz İstanbul Palma de Mayorka uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu yer, insanlar arasında adanın tek gerçek şehri olarak bilinmektedir. Burası, İspanya’nın doğu kıyı açıklarında yer almaktadır. Buraya ilk olarak yerleşim Bronz çağında yapılmıştır, ancak daha sonra tamamen turist destinasyonu haline getirilmiştir. Bu ada, Mayorka için önemli bir turizm merkezidir. Açık ufukların, pırıl pırıl mavi gökyüzünün, sıcakkanlı insanların ve festivalci ruhun şehri olan bu mekan, muhakkak seyahat edilmesi gereken yerlerin başında geliyor. Mallorca Adasında yer alan Palma de Mallorka, tarihi ve kültürel yapısıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Özellikle tarihi katedrallerini, mutlaka ziyaret etmelisiniz. Tatil severler için mükemmel bir seçim olacaktır.

Palma de Mayorka’ya nasıl gidilir?

Türkiye’den Mayorka’ya direkt uçuş bulunmamaktadır. Gidebileceğiniz en pratik yol, Barselona’ya direkt uçuş gerçekleştirerek, oradan Mayorka’ya geçmeniz. Barselona’ya yolculuk süresi yaklaşık 3 saat 50 dakika sürmektedir. Bu uçuşu Türk Hava Yolları veya Pegasus’la gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul’dan Barselona’ya günde 4’ten fazla uçuş yapılmaktadır. Barselona’ya vardığınızda ise Air Europa ile aktarmalı olarak başkent Palma’ya uçuş yapabilirsiniz. Öte yandan; Lufthansa ile Frankfurt üzerinden, Swiss Air İle Zurich üzerinden, Pegasus ile Berlin üzerinden ve Iberia ile Madrid üzerinden aktarmalı uçuşlar da mevcuttur. Bu aktarmalı uçuşlar yaklaşık olarak 6 saat civarında sürmektedir.

Palma de Mayorka’ya ne zaman gidilir?

Akdeniz iklimine sahip Palma’da, yazları sıcak, kışları ise ılık geçer. Nisan sonundan Ekime kadar tatil sezonu devam etmektedir. Ayrıca, sıcaklık ortalaması 20 ile 28 dereceleri arasında seyreder. Ancak valiz hazırlaması yaparken, bu beldenin akşamları soğuk olabileceği ihtimalini göz ardı etmeyiniz. Özellikle akşamları dışarıya çıkacaksanız yanınıza muhakkak ceket almanızı tavsiye ederiz.

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Malta Adası Uçak Bileti

Malta Adası Uçak Bileti

Avrupa’da yer alan ada devleti parçası Malta adası uçak bileti ile gidilerek tarihinin hazine yuvası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir