Anasayfa / Ucuz Uçak Bileti / İstanbul Brugge Uçak Bileti
İstanbul Brugge Uçak Bileti
İstanbul Brugge Uçak Bileti

İstanbul Brugge Uçak Bileti

İstanbul Brugge uçak bileti sayfamızdan, en ucuz İstanbul Brugge uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Brugge Gezi Rehberi Brugge Yemek Rehberi

Bu şehrin en ünlü özelliği, Ortaçağ mimarilerinin günümüze kadar hiç bozulmadan gelebilmiş olmasıdır. Bu durum da kültürel ve sanatsal bir tatil yapmak isteyen ziyaretçiler için paha biçilmez olacaktır. Bunların yanında, Belçika’nın ikinci büyük şehri olmasıyla birlikte, kanalları bakımından da oldukça popülerdir. Avrupa’nın en turistik şehirlerin biri olan Brugge, eşsiz mimari yapılarının yanı sıra, enfes çikolataları ile de, sizleri kendine hayran bırakacak bir şehirdir.  Öte yandan romantik atmosferi nedeni ile de Aşıklar Şehri olarak da bilinmektedir. Belçika’nın en önemli şehirlerinden biri olan ve her yıl milyonlarca turist ağırlayan bu şehir, mutlaka görülmeye değer.

Brugge’ye nasıl gidilir?

Ne yazık ki Türkiye’den Brugge’ye uçuş seferi bulunmamaktadır. Ancak Pegasus ve Türk Hava Yolları ile aktarmasız olarak Brüksel’e giderek, oradan şehre geçme alternatifini değerlendirebilirsiniz. Yolculuk süresi yaklaşık olarak 3 saat 20 dakika sürmektedir. Oradan da tren yolu ile, çok uygun bir fiyata Brugge’ye ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu yolculuk süresi ise yaklaşık 1 saat olacaktır. Brüksel Havalimanı’ndan Brüksel Midi Tren İstasyonu’na 25 dakikada geçebilirsiniz.

Brugge’ye ne zaman gidilmelidir?

Brugge’de kışlar çok soğuk, yazlar ise hafif yağışlı geçmektedir. Yılın en sıcak döneminin Haziran ve Ağustos ayı olmasıyla birlikte, en düşük sıcaklık 18 derece civarındadır. Brugge’ye yaz tatili dolayısıyla gidenler için, en ideal zaman Haziran ve Temmuz aylarıdır. Bu aylar da hava, oldukça güneşli olmaktadır. Aynı zamanda bu şehrin en önemli festivalleri de bu aylar içerisinde düzenlenmektedir. Tatil planlamalarınızı bu festivallere denk getirmeniz sizler için daha eğlenceli ve daha avantajlı olacaktır. Bu sezon turistlerin tatil için en sık tercih ettikleri dönemdir. Bu rotayı muhakkak değerlendirmeli ve eğlencenize eğlence katmalısınız.

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Malta Adası Uçak Bileti

Malta Adası Uçak Bileti

Avrupa’da yer alan ada devleti parçası Malta adası uçak bileti ile gidilerek tarihinin hazine yuvası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir