Anasayfa / Belçika Uçak Bileti / Brugge Uçak Bileti
Brugge Uçak Bileti
Brugge Uçak Bileti

Brugge Uçak Bileti

Brugge uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Brugge uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Denpasar Gezi Rehberi   Denpasar Yemek Rehberi

Çikolata şehri Brugge, mutlaka görülmesi gereken yerlerden. Ayrıca oldukça fazla turist çekmesiyle, ülkenin en önemli ticari şehirlerinden. Bununla birlikte, geçmişten günümüze kadar ulaşmış pek çok tarihi yapı ve mimarisi mevcut. Aynı zamanda waffle ve patates kızartmasıyla ünlü ve tatları oldukça dikkat çekiyor. Brugge, kuzeyin Venedik’i olarak bilinmektedir. Burada kanal turuna katılarak, nehir kıyısına sıralanan Orta Çağ binalarını ve manzarayı keyifle izleyerek, şehrin tadını çıkarabilirsiniz. Bu eşsiz yer, seyahat etmek için muhteşem bir deneyim olacaktır. Sizler için Brugge Şehri’ne nasıl gidileceğine dair bir yazı derledik.

Brugge Ulaşım

Türkiye’den Brugge Şehri’ne direk uçuş mevcut değildir. Ancak Brüksel’e vardır ve buradan kolaylıkla Brugge’a geçilebilir. Haftanın her günü Türk Hava Yolları ile İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan geçebilirsiniz. Ancak bunun yanında Pegasus Hava Yolları ile Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan da geçebilmeniz mümkündür. Yaklaşık 3 saat 25 dakika süren yolcuğun ardından, Brüksel Havalimanı’nda olabilirsiniz. Brugge, Brüksel’e 108 kilometre uzaklıkta bulunur. Brüksel Havalimanı’ndan taksi, özel transfer veya araç kiralama yoluyla ulaşabilirsiniz. Buradan Brugge’e yolculuk, yaklaşık bir buçuk saat sürmektedir. Ancak Brugge’a ulaşmak için başka bir alternatif de vardır. O da tren vasıtasıyla gitmek. Havalimanından Brüksel Midi Tren İstasyonu’na yolculuğunuz yaklaşık 25 dakika sürmektedir. Oradan Brugge’a ise yaklaşık bir saat sürer. Arasında fazla bir zaman farkı yoktur fakat,  tren ile gitmek daha hesaplı olacaktır. Brugge Tren İstasyonu’nun şehrin merkezine uzaklığı yaklaşık 1 buçuk kilometredir. Dolayısıyla, 15-20 dakika yürüme mesafesi ile şehre ulaşabilirsiniz.

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Malta Adası Uçak Bileti

Malta Adası Uçak Bileti

Avrupa’da yer alan ada devleti parçası Malta adası uçak bileti ile gidilerek tarihinin hazine yuvası …