Anasayfa / Ucuz Uçak Bileti / İstanbul Hamburg Uçak Bileti
İstanbul Hamburg uçak bileti
İstanbul Hamburg uçak bileti

İstanbul Hamburg Uçak Bileti

İstanbul Hamburg uçak bileti sayfamızdan, en ucuz İstanbul Hamburg uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Almanya’nın turizm açısından en gözde şehirlerinden biri olan Hamburg, sizlere harika bir tatil yaşatacak. Parkları ve müzeleri ile dikkat çeken bu şehir, donduran soğukların adası olarak da bilinmektedir. Sırf sadece Alster gölü manzarası için bile gelenler var buraya. Ayrıca elinizi sallasanız bir Türkle karşılaşacağınız bu kentte, asla yabancılık çekmeyeceksiniz. Bunların yanı sıra Berlin’den sonra ikinci kalabalık şehir olan bu yer, Avrupa’nın en büyük ikinci limanına da sahip. Aynı zamanda resmi dili Almanca olsa da, bu şehre gittiğinizde sadece İngilizce bilginizle de rahatlıkla yaşayabilirsiniz. Köklü bir kültüre ve tarihe sahip olan bu mekanı, muhakkak ziyaret etmelisiniz.

Hamburg’a nasıl gidilir?

İstanbul’dan Hamburg’a, haftanın her günü direkt uçuşlar mevcuttur. Aktarmalı uçuşlar ile de gidebileceğiniz bu yerin yolculuk süresi, aktarmasız olarak sadece 3 saat 20 dakika olacaktır. Bununla birlikte, Hamburg’a gitmek için otobüs veya tren seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Şayet bu seçenekler sizin için daha ekonomik olabileceği gibi, daha eğlenceli hale de gelebilir.

Hamburg’a ne zaman gidilmelidir?

Ilıman bir iklim tipine sahip olan Almanya’da, en soğuk geçen dönem Aralık ve Şubat aylarıdır. Ancak bu, normalin üzerinde bir soğuktur. Yani kış tatili için bulunmaz bir fırsat diyebiliriz, çünkü buradaki kış turizmi oldukça gelişmiş durumdadır. En yüksek sıcaklıklar ise Temmuz ve Ağustos aylarında görülürken, gün içerisindeki ortalama sıcaklık değeri, 22 derece civarındadır. Öte yandan, bu şehrin ziyaret edileceği en ideal dönem ise, Mayıs ile Eylül ayları arasındadır. Bu aylarda sıcaklık derecesi oldukça normal değerlerde diyebiliriz. Ayrıca, bu dönemler turist sayısı daha fazla olduğundan, konaklama ve diğer ücretler, diğer zamanlara göre daha pahalı olmaktadır. Daha ekonomik olmasını istiyorsanız, otel rezervasyonunuzu, iki veya üç ay önceden ayarlamalısınız.

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Malta Adası Uçak Bileti

Malta Adası Uçak Bileti

Avrupa’da yer alan ada devleti parçası Malta adası uçak bileti ile gidilerek tarihinin hazine yuvası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir