Anasayfa / Almanya Uçak Bileti / Osnabrück Uçak Bileti
Osnabrück Uçak Bileti
Osnabrück Uçak Bileti

Osnabrück Uçak Bileti

Osnabrück uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Osnabrück uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

164 bin nüfuslu Osnabruck kenti, barış kenti olarak da bilinmektedir. Kentin 164 bin nüfusunun 19 bin 800’ünü Türkler oluşturmaktadır. Piskopos’un idari şehri olarak bilinen Osnabruck, aynı zamanda üniversite şehridir. Hem kültürel hem de ekonomik anlamda oldukça canlı bir şehirdir. Osnabruck, Federal Almanya’nın Çevre Koruma Vakfı’na ve Barış Araştırma Enstitüsü’ne de ev sahipliği yapar.

Munster, oldukça renkli bir yaşama sahiptir ve tarihi ve kültürel yapısıyla ziyaretçilerinin ilgisini çekebilmektedir. Munster, tarih boyunca, İngiltere ile yapılan anlaşmalarında etkisiyle önemli ticaret yollarının merkezi olmuştur. Bu nedenle şimdilerde de, bölgenin en gelişmiş ticaret merkezidir. Sanatsal anlamda da ziyaretçilerini doyurabilmektedir. Münster Botanik Bahçesi, ailelerin güzel vakit geçirebileceği yerlerdendir. Yıl boyunca da ziyaret için uygundur

Munster’de ulaşım

Münster’de toplu taşıma araçları biletlerle kullanılıyor. Bu biletleri, marketlerden ve bilet gişelerinden elde edebiliyorsunuz. Şehrin genelinde bisiklet ile ulaşım sağlamak oldukça kolay. Şehrin merkezini oluşturan şey ise Münster Merkezi Tren İstasyonu. Şehir içerisinde çalışan tren seferleri de bulunuyor. Şehir içi ulaşımda bir tercihiniz de tren olabilir.

Havalimanından Münster’e gitmek için size sunulan seçenekler ise şöyle;

Tren

Almanya’da S-Bahn olarak da bilinen tren hatları, şehir merkezinden direkt olarak havalimanına gitmiyor. Ama otobüs hatlarının olduğu yere ulaşmak için treni kullanabilirsiniz.

Otobüs

Bütçeniz açısından en uygun  ulaşım tercihi otobüs. D50 DirectBus hattıyla Münster Merkezi Tren İstasyonu’na 20 dakika içerisinde ulaşabiliyorsunuz. R51 RegioBus hattı ise bölgeler arası sefer yapıyor. Bu otobüs hattı, Sprakel ve Greven bölgelerine de uğruyor ve yolculuk ortalama 50 dakika sürüyor.

Araç Kiralama

Havalimanında ulaşabileceğiniz araç kiralama ofislerinden istediğiniz aracı kiralayabilirsiniz. Şehir merkezinde araç kiralama ofislerinden bisiklet de kiralayabiliyorsunuz.

Osnabruck’ta Ulaşım

Osnabruck ve Munster Havalimanı ortak olarak kullanılıyor. Her iki şehre gitmek istediğinizde de aynı havalimanına iniyorsunuz. Osnabruck’ten şehir merkezi 35 km uzaklıkta.

Otobüs

Osnabrück merkezi tren istasyonuna, x150 numaralı otobüsle gidebilirsiniz. x150 numaralı otobüs geceleri de çalışıyor. Gün içerisinde de oldukça sıklıkla sefer yapan x150, rötar yapan uçakları beklemiyor.

Taksi

Osnabrück’e gitmek için bir diğer tercihiniz de taksi olabilir.

Araç Kiralama

Terminalde birçok rent a car ofisi bulunuyor. Dilerseniz bunlardan birinden araç kiralayabilirsiniz.

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Malta Adası Uçak Bileti

Malta Adası Uçak Bileti

Avrupa’da yer alan ada devleti parçası Malta adası uçak bileti ile gidilerek tarihinin hazine yuvası …