Anasayfa / Hava Yolları / LOT Polish Airlines Uçak Bileti
LOT Polish Airlines Uçak Bileti
LOT Polish Airlines Uçak Bileti

LOT Polish Airlines Uçak Bileti

LOT Polish Airlines uçak bileti sayfamızdan, en ucuz LOT Polish Airlines uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

LOT Polish Airlines Hakkında

Havayolu şirketi Polonya’nın bayrak taşıyıcı havayolu şirketi olarak biliniyor. LOT Polonya Hava Yolları’nın merkezi 7 tanesi Varşova’da bulunmakla birlikte şirketin Polonya içerisinde olmak üzere yaklaşık 60 noktaya uçuşlar yapmaktadır. Bir başka uçuş noktaları olarak Avrupa’nın yanı sıra Ortadoğu, Asya ve Kuzey Amerika’daki şehirlerini de hizmet vermektedir. Şirketin filosundaki uçakları çift kabin Sınıfı ve ve üçlü kabin (Ticari Sınıfı, Premium Ekonomi Sınıfı ve Ekonomi Sınıfı) sınıflandırmalarına sahip olmaktadır. Şirket ayrıca LOT Star Alliance’ın bir üyesi olarak karşımıza çıkmakta. Bununla birlikte havayolu firması 20’den fazla havayolu şirketi ile ortak uçuşlar yapmaktadır.

LOT Polish Airlines Check-In İşlemleri

Şirket yolcularına check-ın işlemleri hizmeti veriyor olup uçuştan 36 saat öncesi check-ın işlemlerinin açıldığı ve kalkıştan 120 dakika önce kapandığı belirtiliyor.

LOT Polish Airlines Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Havayolu şirketi ekonomi sınıfı yolcularına 6 kilo ağırlığında ve 115 cm ölçülerinde 1 adet bagaj hakkı tanıyor olup, Business sınıfı yolcularına ise 9 kilo ağırlığında 2 adet el bagajı taşıma hakkı sunuyor.

LOT Polish Airlines Koltuk Seçimi

Yolculara check-ın işlemleri üzerinden koltuk seçimlerini yapabiliyor olup, ek ücret karşılığında koltuklarınızı seçebiliyorsunuz.

LOT Polish Airlines Diz Mesafesi

Şirket yolcuların konforlu bir uçuş gerçekleştirmesi için diz mesafesini önemsemiş olup, koltuk arası mesafelerini özenle ayarladıkları söylendi.

LOT Polish Airlines Yiyecek, İçecek ve İkram

Şirket, bünyesinde iki saat aralığı ile farklı menüler hazırlamıştır. 6 saat’den az olan uçuşlar için farklı 6 saatten fazla uçuşlar için yiyecek ve ikram menüsünü arttırmıştır.

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Donavia Uçak Bileti

Donavia Uçak Bileti

Donavia uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Donavia uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Donavia Havayolu şirketi …