Anasayfa / Ucuz Uçak Bileti / İstanbul Frankfurt Uçak Bileti
İstanbul Frankfurt uçak bileti
İstanbul Frankfurt uçak bileti

İstanbul Frankfurt Uçak Bileti

İstanbul Frankfurt uçak bileti sayfamızdan, en ucuz İstanbul Frankfurt uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Almanya’nın kalbi olarak adlandırılan Frankfurt, sizlere unutulmaz deneyimler yaşatacak bir rota. Modern zamanların gökdelen silueti ile klasik Alman binalarının aynı anda yükseldiği bir şehirdir burası. Meydanlarında turistik ve gezilecek yerlerin yanı sıra, tarihin izlerine de yer verilmiş. Özellikle yapacağınız nehir turu, sizleri alıp bambaşka diyarlara götürecek diyebiliriz. Bunun yanında ülke ekonomisine de turizm açısından katkıları oldukça büyük. Tarihi evler, dev kuleler, modern yollar, harika Katedral ve müzeler, gerçekten de görülmeye değer. Yanı sıra asırlara meydan okuyan köprüleri de büyüleyici. Özellikle tüm ihtişamı ve savaşın izleriyle, sizleri ayakta karşılayacak olan Alter Opera, muhakkak ziyaret edilmesi gereken yerlerden.

Frankfurt’a nasıl gidilir?

Ülkemizden Frankfurt’a, pek çok yerden uçuş mevcuttur. Üstelik bu uçuşlar oldukça sıktır. Yolculuk süresi İstanbul’dan yaklaşık olarak 3 saat 15 dakikadır. Ayrıca, Almanya’nın birçok şehrinden de Frankfurt’a tren ile seyahat edebilirsiniz. Avrupa’nın en büyük demiryolu ulaşım ağlarından birini elinde tutan bu ülke, üç büyük tren istasyonuna sahiptir. Aynı zamanda otobüs ile de ulaşım sağlayabilirsiniz. Hatta karayolu ulaşımını tercih etmeniz, sizlere ekonomik anlamda büyük avantaj sağlayacaktır.

Frankfurt’a ne zaman gidilmelidir?

Kıtasal bir iklime sahip olan Frankfurt, hava durumu olarak ziyaretçileri zora sokmayacak türden bir yerdir. Bununla birlikte, şehrin gezilebileceği en ideal zaman, Nisan – Mayıs ve Sonbaharın sonlarını kapsayan Ağustos ve Eylül ayları arasıdır. Çünkü bu aylar boyunca, yeşilin muazzam tonlarına tanıklık edebilecek ve güneş ışığını en iyi şekilde değerlendirebileceksiniz. Öte yandan, festivaller ve açık hava etkinlikleri nedeniyle, turistlerin en yoğun oldukları dönemde bu zaman dilimindedir. Kış dönemi olan Aralık ve Mart ayları arası ise, oldukça soğuk olabilmektedir. Adeta rüya gibi olan bu şehri, muhakkak ziyaret etmelisiniz.

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Malta Adası Uçak Bileti

Malta Adası Uçak Bileti

Avrupa’da yer alan ada devleti parçası Malta adası uçak bileti ile gidilerek tarihinin hazine yuvası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir