Anasayfa / Ucuz Uçak Bileti / İstanbul Miami Uçak Bileti
İstanbul Miami Uçak Bileti
İstanbul Miami Uçak Bileti

İstanbul Miami Uçak Bileti

İstanbul Miami uçak bileti sayfamızdan, en ucuz İstanbul Miami uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Miami Florida eyaletinin ikinci büyük şehridir. Atlantik kıyısına kurulmuş bir cennet olan bu yer, gece hayatı ile oldukça ün kazanmıştır. Bununla birlikte, yıl içinde pek çok turistin başına döndürmüş olup, ülkeye turizm açısından oldukça fazla yarar sağlamıştır. Özellikle dini yapıları ve modern sanat müzeleri, birçok kişiyi kendine hayran bırakmış durumdadır. Bu şehri tam anlamıyla kavramak ve her yerini deneyimlemek isterseniz en az 4 ya da beş gününüzü buraya ayırmanız gerekmektedir. ABD’nin en popüler tatil beldelerinden biri olan Miami’yi keşfetmenizi muhakkak tavsiye ederiz.

Miami’ye nasıl gidilir?

Ülkemizden Miami’ye gidebilmek oldukça basittir. Çünkü her gün en az bir kere aktarmasız uçuş bulunmaktadır. Yolculuk süresi ise yaklaşık 12 saat 30 dakika civarındadır. Bunların yanı sıra Miami’ye aktarmasız uçuşlar da mevcuttur. Yani gidebilmeniz için pek çok alternatif bulunmaktadır. Bu şehre uluslararası havalimanı haricinde ulaşım sağlamak istiyorsanız, tren veya otobüs seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda Miami Havalimanı, şehir merkezine yaklaşık 10 kilometre uzaklıktadır. Taksi yardımıyla 15 dakika da merkezde olacaksınız. Ancak trenle de kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Miami’ye ne zaman gidilmeli?

Bu durum gitme amacınıza göre değişmektedir. Örneğin plaj bazlı bir tatil düşünüyorsanız, muhakkak sıcak havaların hakim olduğu zamanları tercih etmelisiniz. Ya da festivallere ilginiz varsa, size hitap etmeyen festivallere denk gelmemek için planlamanızı ona göre yapmalısınız. Bunlarla birlikte, bu yerin hemen hemen her ayı genelde sıcak geçer. Kış aylarında  bile akşamları sıcaklık çok düşük sayılmaz. En yağışlı olduğu dönemler ise Haziran ve Eylül ayları arasındadır. Ayrıca bu havalarda kasırga olayları görülebilir. Miami’ye gidilecek en ideal aylar Mart, Nisan, Mayıs, yani ilkbahar aylarıdır.

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Malta Adası Uçak Bileti

Malta Adası Uçak Bileti

Avrupa’da yer alan ada devleti parçası Malta adası uçak bileti ile gidilerek tarihinin hazine yuvası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir