Anasayfa / Türkiye Uçak Bileti / İstanbul Ukrayna Uçak Bileti
İstanbul Ukrayna Uçak Bileti
İstanbul Ukrayna Uçak Bileti

İstanbul Ukrayna Uçak Bileti

İstanbul Ukrayna uçak bileti için en ucuz  İstanbul Ukrayna uçak bileti fiyatları ile kıyaslama yaparak hızlı ve kolayca biletinizi alabilirsiniz.

Doğu Avrupa’da bulunan en büyük yüzölçümüne sahip ülkesi niteliğine sahip olan Ukrayna, Türk vatandaşları tarafından pasaportsuz, vizesiz kimlik kartları ile birlikte ziyaret edilebilen Ukrayna, ulaşımı ve sebepleri sayesinde Türk vatandaşları ile Ukrayna vatandaşlarının arasını sıcak tutarken seyahat planlarında da sıkça tercih edilen bir yere dönüştü.Uzun süren gece hayatı, lezzetli mutfağı ve tarihi güzellikleriyle birlikte Ukrayna, son dönemde dört bir yandan ziyaretçi ağırlarken Ukrayna’ya nasıl gidilir.

Ukrayna ve Türkiye arasında yapılan anlaşmayla birlikte iki ülke arasında vatandaşlar karşılıklı bir şekilde pasaport veya vize gibi ihtiyaçlar duymayan 180 gün içerisinde 90 gün boyunca Ukrayna’da kalıyorsun.

Ukrayna’ya nasıl gidilir?

Deniz  yoluyla gidilebilen Ukrayna uzun ve maliyetli olması nedeniyle ulaşım tercihi en çok uçak ile gerçekleşiyor. İstanbul Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Antalya havalimanı gibi bir çok havaalanları Ukrayna’nın farklı kentlerine gitmek için yaz dönemi charter uçak seferleri de mevcut olabiliyor. Uçakla gidilebilen Ukrayna şehirleri Kiev, Odessa, Kherson, Lviv, Kharkov, Zaporijya ve Dnipro mevcut.  Kısaca Türkiye’nin bir çok büyük havaalanlarından rahatça gidebilirsiniz.

Ukrayna’ya ne zaman gidilir?

Kış tatilini seviyorsanız Ukrayna Haziran-Eylül ayları arasında tam sizlik. Tipik kara iklim bölgesi olan Ukrayna, karpat dağları kış turizmi için çok önemli bir yere sahiptir. Nu sırada Dragovat ve Slavskoe gibi kayak yerlerini de ziyaret etmek için en ucuz dönem.

Uçak Bileti

İlgini Çekebilir

Trabzon uçak bileti

Trabzon Uçak Bileti

Trabzon uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Trabzon uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.   …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir