Anasayfa / Endonezya Uçak Bileti / Denpasar Uçak Bileti
Denpasar Uçak Bileti
Denpasar Uçak Bileti

Denpasar Uçak Bileti

Denpasar uçak bileti sayfamızdan, en ucuz Denpasar uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Denpasar Gezi Rehberi   Denpasar Yemek Rehberi

Endonezya’nın en ünlü ticaret merkezlerinden biri olan Denpasar, mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerlerden. Aynı zamanda denize kıyısı olan harika bir tatil beldesi. Tanrılar şehri olarak adlandırılan, ve tapınaklarının ünlü olduğu bu şehre nasıl gidileceğine dair bir yazı derledik.

Denpasar’a nasıl gidilir?

Endonezya vize gerektiren bir ülke olmasına rağmen, vize alabilmek oldukça kolaydır. Ancak Denpasar’a aktarmasız uçuş mevcut değildir. Bununla birlikte, Singapur’dan aktarmalı olarak, Türk Hava yolları ile şehre geçebilmeniz mümkün. Fakat başka alternatifler de var. Bunlar; Malezya Havayolları’ndan Kualo Lumpur’a, oradan da Bali’ye uçmak. Şayet ikinci alternatifi seçerseniz, yolculuk süreniz yaklaşık 15 -15 buçuk saat sürmektedir. Bunun yanında bir saat kadar daha fazla yolculuk yapacağınız, ancak daha rahat gideceğiniz bir gidiş yöntemi daha var. Bu da, Qatar Airways veya Emirates ile, Dubai’ye aktarmalı uçmak. Yanı sıra Doha’ya da aktarmalı olarak uçabilirsiniz. Yolculuk süresi fazla olmasına rağmen bu alternatifin avantajları büyük. Çünkü bu şekilde giderseniz, sadece İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan değil, İstanbul Sabiha Gökçen ve Ankara Esenboğa ile de uçuşunuz mümkün olacaktır. Aynı zamanda, Boeing 787 Dreamliner adlı son teknolojili makineler ile gideceğinizden, daha az yorucu.

Denpasar’da ulaşım

Bali Ngurah Rai Uluslararası Havaalanına ulaştıktan sonra, merkeze gitmek oldukça basit. Havaalanındaki taksilerle rahatlıkla gidebilirsiniz. Merkeze indiğinizde ise, otelinize ulaşana kadar şehri gezebilmek için araç kiralamanızı tavsiye ederiz. Hem bu sayede daha ekonomik olacaktır. Eğer Bali’nin yoğun trafiğinden kaçınmak istiyorsanız da, motosiklet kiralayarak şehri turlayabilirsiniz. Ayrıca, en ünlü turizm merkezlerini ziyaret edebilmeniz için, toplu ulaşım araçları da mevcut. Bunlar; Perama Trans ve Serbagita otobüs firmalarıdır.

Uçak Bileti